Przejdź do treści
Blog.
inwestycja na pokolenia

Inwestycja na pokolenia – fotowoltaika

Coraz więcej osób docenia zalety odnawialnych źródeł energii. Ekoenergetyczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne zasilają nasz dom w energię i pozwalają uniezależnić się od dostawców prądu. Jest to nowoczesna i przyszłościowa inwestycja, zwracająca się już po kilku latach i dająca zyski przez kolejne 30 lat! 

Pewna inwestycja w bezpieczną przyszłość

Ceny energii stale rosnąć budząc niepokój społeczeństwa. Także w tym roku możemy spodziewać się większych rachunków, które uderzą w nasz domowy budżet. Jedynym rozwiązaniem jest inwestycja w ekoenergetyczne rozwiązania, które pozwolą nam zredukować koszty nawet o 90%. 

Czas zwrotu może dodatkowo skrócić skorzystanie z rządowych programów takich jak Mój Prąd czy Czyste Powietrze. Według zapowiedzi program Mój Prąd 4.0 ma wystartować już w pierwszym kwartale tego roku. Budżet jaki zaplanowano ma wynieść 1 mld zł. W czwartej edycji programu można będzie otrzymać 3 tys. zł dotacji do mikroinstalacji fotowoltaicznej.

Instalacja fotowoltaiczna to:

  • przede wszystkim bezawaryjny dostęp do energii
  • realne oszczędności i obniżenie rachunków do minimum
  • niezależność energetyczna
  • inwestycja na lata z wysoką stopą zwrotu
  • czyste i bezemisyjne źródło energii ze słońca
  • łatwy i nieinwazyjny montaż
  • niewątpliwie podniesienie wartości nieruchomości

Instalacja na pokolenia

Opłacalność instalacji w panele dużej mierze zależy od dopasowania mocy do zapotrzebowania danego budynku na energię. Dlatego ważne jest by wykonać kalkulacje zapotrzebowania nieruchomości na energię. Montaż Twojej instalacji powinien zostać przeprowadzony przez ekspertów mających doświadczenie i wiedzę. Tylko dobrze dobrana i zamontowana instalacja PV zapewni Ci korzyści na lata. 

Decydując się na montaż fotowoltaiki warto zwrócić się do specjalistów w zakresie OZE i wybrać najlepszą technologię. W końcu chcemy by nasza inwestycja nie tylko szybko się zwróciła ale także służyła nam przez lata przynosząc zyski. Columbus Elite to lider branży odnawialnych źródeł energii, posiadamy wieloletie doświadczenie i jesteśmy rozpoznawalną marką. 

Chcesz cieszyć się  ekoenergetycznym rozwiązaniem które przez lata będzie przynosić Ci korzyści? Ponad 23 200 Klientów wybrało bezpieczeństwo i oszczędności od Columbus Elite!  Skontaktuj się z nami! Nasi Doradcy Energetyczni  pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu. 

Dołącz do nas na facebooku!