Przejdź do treści
Blog.
Columbus elite dla zwierzaków

Columbus Elite dla czworonogów 

Nie raz już pisaliśmy o zespołach Columbus Elite.  Oprócz pracy na rzecz ekotransformacji niewątpliwie mają wiele zainteresowań oraz pasji. Tym razem chcemy pochwalić się jednym z naszych Ekspertów OZE. Robert, dzięki zorganizowanej akcji zebrał ponad 350 kilogramów karmy dla potrzebujących czworonogów! 

Na co dzień nasi Doradcy Energetyczni angażują się w propagowanie zielonej energii. Dzięki czemu coraz większa liczba osób decyduje się na rezygnacje z konwencjonalnych źródeł jej pozyskiwania. Dostarczając ekoenergetyczne rozwiązana do Klientów w całej Polsce bez wątpienia przyczyniają się do ekotransformacji. Columbus Elite to największa sieć sprzedażowa branży OZE w Polsce. Zaufało nam już ponad 22 500 Klientów, którzy uniezależnili się od dostawców prądu oraz nie muszą martwić się rosnącymi cenami energii. 

#zawodwcyelite 

Robert Duda to jeden z naszych specjalistów OZE. Należy do wrocławskiego zespołu #zawodowcyelite, który ma na swoim koncie niewątpliwie wiele sukcesów.  Robert zorganizował akcję dla schroniska Psi Azyl w którą włączyło się wiele osób. Jak mówi:

Koleżanki i koledzy z grupy #zawodowcyelite jak dowiedzieli się o  planowanej akcji pomocy dla podopiecznych Fundacji Psi Azyl, oczywiście stwierdzili, że się dorzucą. A że to grupa, która jak coś robi to robi to na poważnie – zebrało się wiele prezentów dla potrzebujących zwierzaków! W rezultacie zebraliśmy ponad 350 kg karmy! Nie zabrakło także różnych gadżetów w postaci czesadeł czy szamponów. Bez pomocy przyjaciół ta akcja byłaby prawdopodobnie skromniejsza. Wielkie podziękowania dla wszystkich którzy się w nią zaangażowali! 

Psi Azyl działa na terenie gminy Dąbie i zapewnia opiekę bezdomnym i zagubionym zwierzętom. Miejsce ułatwia także odnalezienie właścicielom swoich podopiecznych. 

Dziękujemy, że jesteście częścią Columbus Elite!

Jesteśmy dumni, że naszą organizację tworzą ludzie którzy dbają nie tylko o środowisko ale także o każdą istotę, która potrzebuje pomocy. Dziękujemy Robertowi oraz każdemu kto wspomógł zorganizowaną przez niego akcję! Bardzo się cieszymy, że jesteście częścią naszego zespołu i razem pracujemy nad lepszą przyszłością dla nas i kolejnych pokoleń!

Zapraszamy na naszego facebooka.