Przejdź do treści
Blog.

Ogólnopolski Kongres OZE 2022

4 września odbyło się najważniejsze wydarzenie branży OZE tego roku! Ponad 350 doradców i ekspertów Columbus Elite spotkało się w jednym miejscu by wymienić się wiedzą i doświadczeniami. Gościem specjalnym był Dawid Zieliński Prezes Columbus Energy. 

Columbus Elite to największa grupa sprzedażowa branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Setki doradców energetycznych, managerów i dyrektorów spotkało się w minioną niedzielę w Zawierciu w hotelu Villa Verde, gdzie odbyło się największe wydarzenie dla handlowców. Nie zabrakło także gości z Votum Energy oraz Columbus Energy.

Podczas wydarzenia mogliśmy wysłuchać wystąpień m.in. Pawła Bednarka, Rafała Kołłątaja, Szymona Gruszki oraz Dawida Zielińskiego. O drodze do celów, sukcesach i pojawiających się wyzwaniach opowiedzieli dyrektorzy oraz managerowie Columbus Elite. 

Droga po sukces z Columbus Elite

Wraz z rozwojem całej Grupy Kapitałowej Columbus, rosną nasze możliwości. Podczas kongresu, wielu dyrektorów awansowało na nowe stanowiska. To wynik ciężkiej pracy i zaangażowania, które wkładają w rozwój swoich zespołów sprzedażowych. W naszej organizacji jest miejsce dla każdej ambitnej osoby, która pragnie rozwijać się w branży OZE.  

Za nami największy, ogólnopolski Kongres Columbus Elite! Wczorajszy dzień był pełen pozytywnej energii i ogromnej motywacji. Wielu z Was mówiło o tym, jak odnieśli sukces — ciężką pracą i determinacją. Mówiliście także o tym, że droga na szczyt jest prostsza, kiedy ma się wsparcie całej organizacji. Columbus Elite to ludzie! Cieszę się, że mogliśmy się spotkać i świętować nasz wspólny sukces! 💪 – Paweł Bednarek Prezes Columbus Elite

Cieszymy się widząc, jak spełniacie swoje zawodowe marzenia i stawiacie przed sobą nowe cele. W sprzedaży,  ​​podobnie jak w maratonie, są wzloty i upadki. Jednym z najgorszych uczuć, jakie możemy mieć jako sprzedawcy, jest rezygnacja. Sprzedaż wymaga działania. To branża w której musisz być stale aktywny i zaangażowany, by Twój biznes się rozwijał. Wiedzą o tym najlepsi doradcy, którzy wystąpili podczas wydarzenia. 

Dziś kolejne szkolenia i warsztaty dla obecnych i nowych doradców. Nie zwalniamy tempa!

Wystąpienia, szkolenia i wiele motywacji – ale także mnóstwo dobrej zabawy! Zobaczcie krótką fotorelację z wydarzenia:

Bądź na bieżąco – obserwuj nas na Facebooku!

Szkolenia, systemy motywacyjne oraz wsparcie – to podstawowe rzeczy, na które może liczyć nasz doradca! Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Pracuj z dowolnego miejsca w Polsce! Zobacz oferty pracy na pracadlahandlowca.pl