Przejdź do treści
Blog.

Wygraj zwrot kosztów za instalację fotowoltaiczną!

Końcówka roku to idealny moment na odważny i odpowiedzialny krok w stronę odnawialnych źródeł energii. Zwłaszcza teraz, gdy ruszył konkurs, w którym można wygrać zwrot poniesionych kosztów związanych z instalacją fotowoltaiczną. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje związane z konkursem.

Zasady konkursu

Zadanie konkursowe jest bardzo łatwe, pozwala Uczestnikowi wykazać się kreatywnością. Czekamy na odpowiedzi na pytanie: Czym jest dla Ciebie dostęp do przyszłości?
Forma odpowiedzi jest dowolna, możesz potraktować temat zupełnie swobodnie. Jeśli chcesz możesz narysować, możesz też coś nagrać, albo napisać.
Odpowiedź prześlij na adres: [email protected]
W wiadomości z odpowiedzią na zadanie konkursowe, pamiętaj o podaniu niezbędnych danych: imię i nazwisko z umowy oraz kod pocztowy swojej instalacji.
Prace konkursowe można przesyłać do 07.01.2021 r.

Kto może wziąć udział?

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zdecydowały się na zakup paneli fotowoltaicznych od Columbus Elite, czyli skorzystały z pakietu Go Green lub Go Free. Tym samym, podpisały umowę na ich zakup w terminie 1.11-31.12 2020r.

Co można wygrać?

Wyłonimy aż trzech laureatów nagrody głównej, a dziesięcioro Uczestników otrzyma nagrodę dodatkową. Trzy osoby, które odpowiedziały najlepiej mają do wyboru jedną z czterech opcji:
Nagroda pierwszego stopnia:

  • Zwrot równowartości zamontowanej instalacji fotowoltaicznej
  • Magazyn energii Pylontech
  • Ładowarka 7 kW do samochodu elektrycznego
  • Pompa ciepła typu monoblok Kaisai

Nagroda drugiego stopnia:
10x nagroda dodatkowa: oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier PRO

 

Śledź nas na Facebook’u!