Przejdź do treści
Blog.

Nowość w ofercie – zwiększamy moc paneli fotowoltaicznych

Nowość w ofercie lidera rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych – Columbus Energy. Spółka nie zwalnia tempa i w trosce o najlepsze produkty wprowadziła do oferty panele fotowoltaiczne o zwiększonej mocy. Nowa oferta to panele fotowoltaiczne w nowoczesnej technologii ogniw kontaktowych – Sunport MWT Half-Cut PERC 350 Wp Full Black. 

Panele fotowoltaiczne Sunport Power – technologia

Technologia MWT opatentowana przez firmę Sunport Power to wysokowydajne ogniwa słoneczne o jeszcze większej sprawności. Technologia ogniw kontaktowych polega na zastąpieniu tradycyjnych busbarów elektrodami zbiorczymi umieszczonymi z tyłu modułu fotowoltaicznego. Dzięki metodzie busbar free powierzchnia zacienienia modułu spada i zwiększa się efektywność działania całej instalacji fotowoltaicznej. Ogromnym plusem nowych paneli w ofercie Columbus Energy jest zachowanie niewielkich rozmiarów modułu przy zwiększonej mocy. 

Panele fotowoltaiczne Sunport Power – gwarancja
Firma Sunport Power to najwyższej jakości materiały i komponenty. Każdy moduł testowany jest w trzech segmentach i spełnia standardy Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej. Sunport Power gwarantuje długą żywotność paneli i potwierdza to 30-letnią gwarancją zabezpieczoną przez Lloyds of London – jednego z największych ubezpieczycieli na świecie.