Przejdź do treści
Blog.
Paweł Bednarek w wywiadzie na temat zielonej franczyzy

Columbus Elite – Zielona Franczyza

Od roku 2020 spółka Columbus Elite prężnie rozwija się na Polskim rynku wprowadzając nowoczesną strategię Zielonej Franczyzy. Dzięki zaangażowaniu i wierze w rozwijanie tego typu rozwiązań nasza sieć posiada blisko kilkuset partnerów biznesowych na terenie całego kraju. Współpraca z przedsiębiorcami w myśl Zielonej Franczyzy pozwala na tworzenie nowych standardów, oferując unikalny model współpracy. 

Na łamach portalu Money tworzonego przez Wirtualną Polskę Holding SA. Prezes Paweł Bednarek udzielił wywiadu odnoszącego się do projektu Zielona Franczyza. Czyli konsolidowania rynku odnawialnych źródeł energii.

W wywiadzie Paweł Bednarek podejmuje temat dwóch kluczowych wyzwań strategicznych spółki. Konsolidowania rynku OZE i przywództwa w ekotransformacji energetycznej w Polsce. To właśnie w tych obszarach cała spółka Columbus Elite chce podejmować swoje działania wraz z jasnymi kryteriami podejmowanych przedsięwzięć. 

Kompleksowe partnerstwo w Zielonej Franczyzie

Columbus Elite wraz z programem Zielonej Franczyzy chce w głównej mierze postawić na nadawanie tempa w działaniach związanych z OZE. Dbać o rozwój swoich partnerów otaczając ich troską i wsparciem. Oferując także najnowszą technologią umożliwiającą NAJLEPSZE funkcjonowanie. 

Zielona franczyza to nie tylko dopasowanie wspólnych celów do osiągania sukcesów. Dba także o unikalne wartości wraz z wewnętrznym “ekosystemem” Columbus Elite.

Wewnętrzny ekosystem Columbus Elite 

Jest to sieć biur franczyzowych które działają na terenie całej Polski. Budując przestrzeń do współpracy na zasadach win-win na przejrzystych i uczciwych warunkach. Ekosystem działania to przede wszystkim model operacyjny oparty na edukacji i ciągłym transferze wiedzy. Columbus Elite posiada jasno określone działania, postawy, zachowania i normy wiedząc co powinien, a co nie zamykając się jedynie w teorii na ogólnym osiągnięciu “szczęścia” dla obu stron. Columbus Elite dąży również do digitalizacji procesów, aby mogły być one sprawniejsze, płaskie, zwinne i wartościowe – brak hierarchii sprawia, że partnerstwo przybiera całkowicie nową wartość. Podejmowane działania pozwalają na realizację celów i wspieranie potrzeb. Spółka wspiera swoich partnerów na każdym etapie potrzeb – procesy planowania, analizy dotyczące alokowania zasobów, wsparcie procesów R&D, obsługa księgowo-administracyjna,  usługi bankowo-kredytowe czy inne.

Columbus Elite – dołącz do nas, zbudujmy razem niskoemisyjną gospodarkę

Do realizacji Europejskiego Zielonego Ładu pozostało 28 lat, głównym celem jest osiągnięcie neutralności emisyjnej dla całej Europy. W perspektywie tego czasu jest to niewiele, jednakże możesz przyczynić się do tej transformacji już dziś.

Zielona Franczyza to możliwości realizowania swoich marzeń i wyższych celów, to w środowisku wzajemnego partnerstwa możemy nadać tempa ekotransformacji w myśl wartości #thinkpower, #thinkpeople.

Zapraszamy do zapoznania się z całym wywiadem, dostępnym tutaj.