Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite na Targach Franczyza Expo w Warszawie

W ostatnią sobotę gościliśmy na Targach Franczyza Expo, organizowanych na PGE Narodowy w Warszawie. W trakcie wydarzenia nasz zespół opowiadał o korzyściach i szansach, jakie daje Zielona Franczyza. Odbyła się także prelekcja prezesa Columbus Elite – Pawła Bednarka. 

Targi Franczyza Expo – co to jest i dlaczego warto tam być?

Targi Franczyza Expo to wydarzenie dla przedsiębiorców, którzy poszukują nowych franczyzobiorców, ale także osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Dzięki temu wydarzeniu, wszyscy poszukujący dobrych zarobków w niezawodnej branży, mają szansę znaleźć idealny biznes dla siebie.

Dlaczego Targi Franczyza Expo są dla nas ważne? To doskonała okazja, by opowiedzieć o tym, czym się zajmujemy jako Columbus Elite. To także szansa na zwiększenie świadomości społecznej na temat możliwości, jakie daje praca w branży OZE. Dzięki Grupie Kapitałowej Columbus jest możliwe wszechstronne wsparcie spółki dystrybucyjnej Columbus Elite. W obecnych czasach ważna jest ekotransformacja i dążenie do upowszechnienia odnawialnych źródeł energii. Nasza firma propaguje to z perspektywy sprzedawcy, ale także Klienci mają w tym swoją ważną rolę. 

Przez blisko trzy lata działalności spółki notujemy systematyczny wzrost, nawet w czasach destabilizacji społecznej i gospodarczej. Jako Columbus Elite wypracowaliśmy system efektywnych szkoleń i atrakcyjny system premiowy. Dzięki temu sukcesywnie rozwijamy się zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Targi Franczyza Expo w Warszawie to dla nas doskonała okazja, by poznać osoby, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego, ciągłym rozwijaniu swoich kompetencji i przekuwaniu swojego zaangażowania w wysokie zarobki. Na kolejnej edycji tego wydarzenia nie może Cię zabraknąć!

Co się działo na Targach Expo w Warszawie

Targi Franczyza Expo to nie tylko doskonała okazja, by poznać nowe osoby, które chciałyby zacząć rozwijać się w branży OZE. To też szansa rozszerzyć kontakty biznesowe i poznać wielu ciekawych ludzi. Tak też było podczas tej edycji! Podczas wydarzenia mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych rozmów z innymi przedsiębiorcami, a nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Mamy nadzieję, że zaowocuje to rozwojem biznesu dla wielu naszych nowych partnerów.

Punktem kulminacyjnym dnia było wystąpienie Pawła Bednarka, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Paweł w trakcie swojego wystąpienia przybliżył słuchaczom wiele zagadnień związanych z branżą OZE. Opowiedział, dlaczego w dzisiejszych, trudnych czasach tak istotna jest niezależność energetyczna. Ponadto przedstawił, jakie możliwości daje to osobom, które chcą zaangażować się w branżę odnawialnych źródeł energii. Wyjaśnił także, na czym polega bilansowanie 1:1, jak wygląda praca w Columbus Elite i dlaczego warto pracować właśnie z nami.

Kolejne Targi Expo Warszawa musisz spędzić z nami!

Targi Franczyza Expo to nie tylko świetna okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych, ale przede wszystkim czas na doładowanie się pozytywną energią i zapałem do pracy na kolejne miesiące. Jako Columbus Elite nie możemy się doczekać kolejnej edycji tego wydarzenia. A Ty musisz nam towarzyszyć! Jeżeli chcesz pracować ze specjalistami branży OZE i przekuwać swoje ambicje w realne efekty – dołącz do nas już dziś. Prowadzimy aktywną rekrutację na terenie całej Polski i szukamy osób, które razem z nami chcą się rozwijać. Jeżeli chcesz się dowiedzieć o nas jeszcze więcej, zapraszamy do naszej społeczności na Facebooku

Jeżeli tym razem ominęły Cię Targi Franczyza Expo – nic straconego. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą fotorelacją.