Przejdź do treści
Blog.
OZE od Columbus Elite

OZE – odpowiedź na rosnące ceny prądu

Wyższe ceny prądu uderzają w portfel każdego. Ciągły wzrost cen prądu wydaje się nieunikniony i mało kto ma na niego wpływ. Możemy jednak zmniejszyć swoje rachunki do kilkunastu złotych.  Jak? Wybierając OZE! Nic dziwnego, że gdy ceny energii rosną w przerażającym tempie coraz więcej osób decyduje się na odnawialne źródła energii. 

OZE bije rekordy popularności

Koszty energii stale idą w górę, a rok 2022 ma przynieść kolejne podwyżki, szacowane nawet na 40%.  Dlatego odnawialne źródła energii, a w szczególności fotowoltaika staje się coraz częstszym wyborem. Rok 2021 okazał się rekordowy pod względem sprzedaży paneli i pomp ciepła. Fotowoltaika jako jedno z podstawowych i najbardziej popularnych odnawialnych źródeł energii pomaga nam w znacznym stopniu zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Pozyskiwanie energii w konwencjonalny sposób staje się coraz mniej opłacalne, nie wspominając już o konsekwencjach dla naszej planety.

Columbus Elite konsoliduje rynek OZE i nadaje tempa ekotransformacji

– Obecnie Columbus Elite konsoliduje rynek OZE i czuję, że nadajemy tempa przemianom energetycznym w Polsce. Rozmawiamy z wieloma podmiotami i spotykamy się z otwartością i chęcią współpracy. Wszyscy chcą się rozwijać, a działając w trosce o transformację ekoenergetyczną musimy działać razem i wielu przedsiębiorców to rozumie. W jedności siła – tutaj każdy znajdzie pole do rozwoju oraz pewność dalszego rentownego skalowania swojej organizacji. Tempo działania naszej Spółki wzrasta, nieprzerwanie prowadzone są rekrutacje, powiększają się zespoły sprzedażowe, a biura Zielonej Franczyzy Columbus Elite możemy spotkać już w kilku polskich miastach. Cieszę się, że Spółka jest dziś liderem branży i wyznacznikiem jakości nowoczesnej energetyki – powiedział Rafał Kołłątaj na dla serwisu teraz-srodowisko.pl

Zaufało nam już ponad 18 000 Klientów!

Jeśli chcesz stać się niezależny energetycznie, obniżyć swoje rachunki i cieszyć się komfortem cieplnym przez cały rok – skontaktuj się z nami. Doradcy Energetyczni Columbus Elite podczas rozmowy, pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Chcesz poznać opinię naszych Klientów? Zapraszamy na nasz kanał na youtube.