Przejdź do treści
Blog.
zielona franczyza w Columbus Elite

Zielona Franczyza w Columbus Elite czeka na Ciebie!

Coraz więcej przedsiębiorców poszukuje gotowych rozwiązań biznesowych, a model franczyzy cieszy się dużym zainteresowaniem. Zielona Franczyza w Columbus Elite to model, który można z powodzeniem wdrożyć, niezależnie od budżetu czy wcześniejszego doświadczenia. Dlaczego Franczyza Columbus Elite to dobre rozwiązanie?

Zielona Franczyza w Columbus Elite. Dlaczego warto?

Franczyza to gotowe modele biznesowe, które oferują silne marki. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie mają pomysłu na własną markę lub obawiają się ryzyka. Franczyza to dobry sposób, by wejść w korzystny biznes szybko przynoszący zyski. Dzięki franczyzie wkład w rozpoczęcie biznesu jest o wiele mniejszy niż w przypadku tworzenia własnego brandu. Koszty początkowe są zróżnicowane, również  uzależnione od branży. 

Oferowany sprawdzony model biznesowy i pewne zyski wygrywają z brakiem pomysłu, czasu i finansów na rozpoczęcie nowej marki. Na polskim rynku istnieje już wiele franczyz działających w różnych branżach. Columbus Elite dostrzegając zapotrzebowanie na ekoenergetyczne rozwiązania, postanowił opracować model franczyzowy działający właśnie w branży OZE. Innowacyjny projekt, kryjący się pod nazwą Zielonej Franczyzy, jest pierwszą w pełni gotową ofertą dla partnerów biznesowych już działających lub chcących zająć się odnawialnymi źródłami energii. 

Wkład własny

Franczyza nie zawsze wiąże się z początkowym wkładem własnym. Istnieje wiele ofert, które go nie wymagają  bądź narzuca go w bardzo niewielkim stopniu. Przy Zielonej Franczyzie przede wszystkim wkład ten opiera się np. na zasobach ludzkich. Czyli wielkości sieci sprzedażowej przedsiębiorcy. Budując swoją franczyzę, zależało nam na stworzeniu jak największej struktury sprzedażowej w branży OZE w Polsce, by z czasem móc rozwijać swoje siedziby również poza granicami kraju, promując ekoenergetyczne rozwiązania dla domów i firm. 

Zielona Franczyza w Columbus Elite. Warunki współpracy 

Ważnym aspektem w podjęciu współpracy franczyzowej są warunki i zasady na jakich będzie ona prowadzona. W Columbus Elite stawiamy na partnerstwo w biznesie. Na własnym przykładzie wiemy, że warto mieć wsparcie silnej marki oraz doświadczonych specjalistów, którzy wprowadzą nas w rynek i zapewnią bezpieczną przestrzeń do rozwoju. Dlatego swoim franczyzobiorcom gwarantujemy wsparcie na każdym etapie współpracy w zakresie technologicznym, logistycznym i sprzedażowym. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie sprzedażowe pozwoliło nam wykształtować skuteczny i przynoszący korzyści model franczyzowy. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej wypełnij formularz na stronie Zielona Franczyza bądź już w ten weekend 4 września, będziesz mógł spotkać nas na Franczyza Expo w Warszawie. W trakcie targów odbędzie się wydarzenie towarzysze, Franczyza 2.0, którego autorką jest Monika Ferreira. Na konferencji wystąpi Dyrektor Zarządzający Columbus Elite Szymon Gruszka, który opowie o skutecznym biznesie i franczyzie.

Informacje na temat Zielonej Franczyzy znajdziesz również w katalogu franczyz.