Przejdź do treści
Blog.
zielona franczyza

Zielona Franczyza – skalowanie biznesu w niepewnych czasach

Zielona Franczyza od Columbus Elite to propozycja dla osób, które działają już bądź dopiero rozważają rozpoczęcie działalności w branży odnawialnych źródeł energii. Koncepcja tej formy współpracy partnerskiej została zaprojektowana tak, aby każda ze stron mogła stale czerpać korzyści ze współpracy. Pomimo niepewnej sytuacji gospodarczej kraju, Zielona Franczyza jest bezpiecznym rozwiązaniem dla franczyzobiorców. Nasi Partnerzy biznesowi otrzymują wsparcie na każdym etapie współpracy.

Partnerstwo w biznesie

Zielona Franczyza to partnerstwo, wsparcie w digitalizacji procesów operacyjnych, szkolenia produktowe, techniczne i operacyjne, siła marki ogólnopolskiej. Dzięki dynamicznym działaniom i analizie rynku zoptymalizowaliśmy model franczyzowy tak, aby odpowiadał na potrzeby każdego Nowoczesnego Przedsiębiorcy. Zapewniamy pełne wsparcie podmiotom na różnym stopniu zaawansowania, cieszymy się ich sukcesami biznesowymi. Dajemy dostęp do przyszłości. – jak mówi Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite

Współpraca w ramach Zielonej Franczyzy ściśle opiera się na dialogu i indywidualnym podejściu do każdego Partnera Biznesowego, ponieważ rozumiemy, że różne regiony Polski mają typowe dla siebie zapotrzebowanie na produkty energooszczędne i różnych Klientów. Pewne jest to, że popyt na panele fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii będzie wzrastał jeszcze przez najbliższe dekady. Co gwarantuje bezpieczne skalowanie biznesu w niepewnych czasach. 

Dla kogo Zielona Franczyza? 

Zapraszamy do współpracy struktury sprzedaży z firm które mimo chęci – często nie posiadają zaplecza i systemu pracy, a także grupy sprzedażowe z branż dotkniętych pandemią – mówi dyrektor zarządzający Columbus Elite Szymon Gruszka – wdrażamy z powodzeniem od A do Z osoby i zespoły, które nie miały wcześniej do czynienia z branżą OZE. Najważniejsza jest chęć zmiany i zaufanie systemowi pracy, który z powodzeniem stosujemy. Gwarantuje on realne wyniki sprzedażowe oraz zadowolenie Klientów z kontaktu z nami. 

Zielona Franczyza to nie tylko sprawdzony model biznesowy, to również jeden z elementów, dzięki któremu Columbus Elite realizuje postanowienia strategii unijnej Zielonego Ładu. Dotyczącej promowania oraz działania na rzecz poprawy stanu środowiska. 

Rozpocznij współpracę z liderem branży OZE w Polsce. Razem stwórzmy lepszą zieloną przyszłość dla kolejnych pokoleń.