Przejdź do treści
Blog.
zielona franczyza

Zielona Franczyza szansą dla każdego przedsiębiorcy

Zastanawiasz się nad założeniem firmy, ale masz obawy związane z jej prowadzeniem? Spokojnie, Zielona Franczyza Columbus Elite otworzy Ci drzwi do sprawnego zarządzania personelem, produktami i sprzedażą. Przekonaj się jakie to proste!

 

Jakie korzyści płyną ze współpracy z Columbus Elite?

Główną zaletą Zielonej Franczyzy jest fakt, że kierujemy się partnerstwem, indywidualnym podejściem i dajemy dużą dawkę swobody w działaniu. To ważne, zwłaszcza dla osób, które mają pomysł na swój biznes, jednak brakuje im, np. zaplecza finansowego do angażowania się w działania na szerszą skalę. Podjęcie współpracy to także uczestniczenie w realizowaniu strategii Grupy Kapitałowej Columbus, która zapewnia merytoryczne szkolenia produktowe i sprzedażowe, a także gwarantuje pełne wsparcie marketingowe.

 

Oni zdecydowali się na Zieloną Franczyzę

Kim są franczyzobiorcy Columbus Elite? Są to przedsiębiorczy ludzie, którzy chcą realizować się prowadząc własną działalność gospodarczą. Mowa tu o Aleksandrze Ostrowskiej i Marcinie Plądrze. Każdy działa w innym regionie Polski i każdy ma swoją indywidualną wizję na rozwój firmy. Ola w Łodzi skutecznie rozwija swoją sieć sprzedaży, sprawiając że w każdym miesiącu cały zespół rozwija swoje kompetencje, które bezpośrednio wpływają na zwiększone wyniki sprzedażowe. Zespół Marcina działa równie prężnie, codziennie dostarcza Polakom ekoenergetyczny produkty, takie jak panele fotowoltaiczne czy pompy ciepła. 

Columbus Elite działa aktywnie w ramach Grupy Kapitałowej Columbus. Posiadamy silnie rozbudowaną strukturę sprzedażową, którą powiększamy dynamicznie od dwóch lat – obecnie liczy kilkaset osób. Jesteśmy liderem dostarczania rozwiązań ekoenergetycznych dla domów i firm. Stale zdobywamy nowe kompetencje, które pozwalają utrzymywać nam równe tempo wzrostu. Naszymi głównymi wartościami są #thinkpeople i #thinkpower. Codziennie przypominają nam o potrzebie udoskonalania zarówno swoich umiejętności, jaki i oferty produktowej. 

Jeśli jesteś zainteresowany Zieloną Franczyzą – napisz do nas, by dowiedzieć się więcej. Chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji dotyczących warunków współpracy z nami. Współpracuj z liderem sprzedaży produktów ekoenergetycznych. 

Jeżeli chcesz nas lepiej poznać, koniecznie zajrzyj na nasz profil na Facebook’u.