Przejdź do treści
Blog.
franczyza zielona

Zielona Franczyza dla przedsiębiorczych

Jak pogodzić prowadzenie biznesu i troskę o środowisko? To łatwe! Wystarczą konkretne działania, które precyzyjnie określają cel dla całej organizacji. Columbus Elite konsekwentnie daje Polakom dostęp do energii ze słońca m.in. poprzez projekt Zielonej Franczyzy. 

 

Jak Zielona Franczyza poprawia stan środowiska?

Pomysł założycieli Columbus Elite na troskę o środowisko był prosty. Im więcej zainstalujemy paneli fotowoltaicznych, tym bardziej pomożemy środowisku. Ograniczenie korzystania z energii węglowej na szeroką skalę zdecydowanie przyczyni się do wyeliminowania spalin i smogu z środowiska, a w konsekwencji będziemy oddychać czystym powietrzem. Jako Franczyzobiorca będziesz mógł realizować założenia Karty Zielonej Transformacji, która zakłada, że cała Grupa Kapitałowa Columbus będzie działać na rzecz przyrody, ograniczając np. ślad węglowy.

 

Co zyskam dzięki Zielonej Franczyzie?

Zielona Franczyza jest dla osób, które chcą poszerzyć wachlarz swoich ekomożliwości. Z Grupą Kapitałową Columbus masz do dyspozycji cały zestaw sprawdzonych narzędzi sprzedażowych, począwszy od najwyższej jakości produktów, merytorycznych szkoleń, aż po wsparcie działu sprzedaży, który czuwa nad całym procesem sprzedażowym. Każdy Franczyzobiorca Columbus Elite już na samym początku współpracy ma ułatwione zadania, ponieważ staje się autoryzowanym Partnerem firmy. 

 

Jak zostać Franczyzobiorcą Columbus Elite?

Jesteśmy zwolennikami dialogu. Wierzymy, że podczas spotkań będziemy w stanie wypracować dla każdej ze strony zadowalające warunki współpracy. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego partnera, ponieważ rozumiemy, że każdy rynek cechuje się innymi wartościami i potrzebami produktowymi. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Przedstawimy Ci warunki podjęcia współpracy. Dla nas najważniejsze jest to, że będziesz zmotywowany do działania, jeśli nie orientujesz się w branży oze – nic nie szkodzi. Prowadzimy regularnie szkolenia, dzięki którym przekażemy Ci wiedzę potrzebną do prowadzenia franczyzy oraz sprzedaży paneli fotowoltaicznych.

 

Masz pytania? Pisz śmiało, czekamy na osoby chętne do szerzenia zielonej energii w całej Polsce. Razem możemy przyczynić się do zmniejszenia produkcji spalin w naszym kraju. 

 

Jeżeli chcesz nas poznać lepiej, koniecznie odwiedź nas na Facebook’u!