Przejdź do treści
Blog.

Zielona Franczyza – dobre rozwiązanie dla Ciebie

Prowadzisz biznes i czujesz, że mimo chęci, nie przynosi on dochodów na takim poziomie jak zakładałeś w biznesplanie? Spróbuj swoich szans w projekcie franczyzowym Columbus Elite. Stwarzamy dogodne warunki współpracy, co mogą potwierdzić nasi pierwsi Franczyzobiorcy w Łodzi i Rzeszowie.

Jakie są zalety Zielonej Franczyzy?

Często przedsiębiorcy mają ogrom chęci, wiele energii do działania, jednak jak się okazuje czasem to nie wystarczy. Rozbudowane procesy administracyjne, nawarstwiająca się biurokracja i silna konkurencja nie ułatwiają zadania. Zielona Franczyza jest rozwiązaniem, które pomaga małym i średnim przedsiębiorcom w nabraniu odpowiedniego tempa rozwoju swojej firmy. Współpraca pod szyldem Columbus Elite jest gwarancją na pewny start i szybkie skalowanie biznesu.

Co zyskasz dzięki Zielonej Franczyzie?

Współpraca z marką, która ma ugruntowaną pozycję lidera sprzedaży w branży oze, jest decyzją przynoszącą same korzyści, ponieważ:

  • masz do dyspozycji stałe wsparcie ekspertów Columbus Elite
  • dostajesz dostęp do sprawdzonych metod sprzedażowych Grupy Kapitałowej Columbus
  • sprzedajesz najlepszy produkt na rynku fotowoltaicznym
  • masz możliwość działania na terenie całej Polski
  • dołączasz do grupy zawodowców, którzy chętnie dzielą się wiedzą i wspierają w potrzebie
  • uczestniczysz w regularnych szkoleniach produktowych i sprzedażowych, dzięki którym Twoja efektywność będzie jeszcze większa

 

To tylko kilka zalet współpracy na zasadach franczyzowych z Columbus Elite. Po więcej zapraszamy do kontaktu.

Branża OZE Twoim sprzymierzeńcem!

Mało która branża może pochwalić się tak dużą liczbą dofinansowań i programów rządowych czy unijnych, jak branża odnawialnych źródeł energii. Dzieje się tak za sprawą, zwiększającej się świadomości społeczeństwa o ekologii. Polacy chętnie korzystają z finansowego wsparcia, sprawiając że w coraz większym stopniu spełniamy unijne założenia związane z Zielonym Ładem. 

 

Zostań Franczyzobiorcą Columbus Elite i rozwijaj swój biznes. Czeka na Ciebie rynek pełen zdecydowanych Klientów. Porozmawiaj z nami na temat warunków wejścia, chętnie opowiemy Ci o Zielonej Franczyzie. Dzisiejsza współpraca, dla zielonego jutra!

 

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u!