Przejdź do treści
Blog.
zielona franczyza columbus

Zielona Franczyza – szansa na rozwój MŚP

Czasem same chęci nie wystarczą do prowadzenia i rozwijania biznesu. Potrzebna jest chłodna analiza, znajomość rynku, posiadanie kapitału oraz zdolności do wybicia się spośród licznej konkurencji. Podejmij współpracę franczyzową z Columbus Elite. Będziemy Twoim partnerem na każdym jej etapie, aby Twój biznes w szybkim tempie stał się dochodowy.

 

Dla kogo jest Zielona Franczyza Columbus Elite?

Projekt Zielonej Franczyzy, którego inicjatorami są Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj – Prezesi Columbus Elite, dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dlaczego? Takie firmy, które dopiero rozwijają się potrzebują gotowych i pewnych rozwiązań, dzięki którym osiągną stały przychód i zyskają powracających Klientów. Franczyza Columbus Elite jest odpowiedzią na wszelkie problemy, z którymi zmagają się młodzi przedsiębiorcy. Będąc naszym Partnerem będziesz miał do dyspozycji wsparcie naszego działu operacyjnego, administracyjnego czy marketingu. Ta propozycja jest warta Twojej uwagi!

 

Co zyskam dzięki Zielonej Franczyzie?

Przede wszystkim w momencie podpisania umowy franczyzowej staniemy się Partnerami, którzy mogą na sobie polegać. Wypracowaliśmy skuteczne metody prowadzenia działalności gospodarczej, posiadamy unikatowe systemy sprzedażowe i najlepsze produkty – tym wszystkim będziemy się z Tobą dzielić, abyś już na samym początku prowadzenia firmy mógł rozpocząć aktywną i efektywną sprzedaż. Działanie pod szyldem Columbus Elite podnosi Twoją wiarygodność w oczach Klientów, ponieważ jesteśmy znaną polską marką, która w dwa lata istnienia obsłużyła aż 15 000 osób. Taki wynik oznacza, że znamy się na naszej pracy i wykonujemy ją perfekcyjnie. Ty też tak możesz.

 

Dostarczaj Polakom zieloną energię. Branża OZE kwitnie, a popyt na panele fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła wzrasta z miesiąca na miesiąc. To za sprawą licznych dofinansowań, z których społeczeństwo chętnie korzysta, by móc obniżyć rachunki za prąd.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Zielonej Franczyzie? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz Kontaktowy. Odpowiemy szczegółowo na każde Twoje pytanie i przedstawimy warunki wejścia. 

Już dziś zajrzyj na naszego Facebook’a i dowiedz się czym jest Zielona Franczyza Columbus Elite!