Przejdź do treści
Blog.
paweł bednarek

Paweł Bednarek i jego koncepcja zielonej franczyzy

Właściciele młodych firm muszą zmierzyć się, zwłaszcza na początku prowadzenia przedsiębiorstwa, z brakiem funduszy na rozwój oraz dużą konkurencją na rynku. Co zrobić, by start biznesu był od samego początku rentowny? Dołącz do projektu Zielonej Franczyzy Columbus Elite i zapewnij sobie stałe zainteresowanie sprzedawanymi produktami.

Na czym polega Zielona Franczyza?

Zielona Franczyza Columbus Elite jest ofertą skierowaną do osób myślących przyszłościowo o swoim biznesie. Działanie w obszarze branży odnawialnych źródeł energii jest słuszną decyzją, która pozwoli czerpać korzyści na wielu płaszczyznach przez następne dekady. Jest to możliwe, ponieważ w ramach umowy franczyzowej:

  • podejmujesz współpracę z wiarygodną polską marką
  • dzielimy się z Tobą wypracowanymi metodami sprzedażowymi i operacyjnymi
  • prężnie działamy w Grupie Kapitałowej Columbus 
  • zapewniamy wsparcie operacyjne, marketingowe, administracyjne na każdym etapie współpracy
  • regularnie prowadzimy szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • dostarczamy najlepszej jakości produkty

 

Nasze doświadczenie zawodowe pozwoliło nam w szybkim tempie rozbudować strukturę sprzedażową, obecnie liczy ona aż 500 Doradców Energetycznych. Chcieliśmy iść krok dalej, by móc dzielić się zdobytą wiedzą z innymi przedsiębiorcami. Dlatego też wdrożyliśmy projekt Zielona Franczyza.

Paweł Bednarek i jego wizja Zielonej Franczyzy

Główną korzyścią z podjęcia franczyzowej współpracy z Columbus Elite jest możliwość działania pod szyldem marki będącej liderem dostarczającym produkty korzystające z odnawialnych źródeł energii, np. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii.

Klienci wolą pracować z wiarygodnymi firmami, które coraz dynamiczniej się rozwijają i ulepszają na bieżąco ofertę. Jak podkreśla Paweł Bednarek – Prezes Columbus Elite – chcemy budować partnerskie relacje z naszymi franczyzobiorcami. Indywidualne podejście do lokalnych rynków i dialog z Partnerami to klucz do sukcesu. Nasze biura w Łodzi i Rzeszowie są najlepszym dowodem na to, że przy odpowiednim zaangażowaniu i jasnej strategii, każda współpraca może odbywać się bezproblemowo.

 

Chcesz wiedzieć więcej o Zielonej Franczyzie? Wyślij pytanie poprzez formularz kontaktowy. Podczas krótkiej, niezobowiązującej rozmowy nasi Konsultanci przedstawią Ci warunki wejścia. Będzie to dobra okazja do poznania potencjału Columbus Elite oraz produktów oferowanych przez markę. Formularz kontaktowy znajduje się tutaj.

Jeśli chcesz poznać nas lepiej, zajrzyj na nasz profil Facebook’owy!