Przejdź do treści
Blog.
zielona Franczyza columbus

Franczyza Columbus Elite a Zielony Ład

Zielona Franczyza Columbus Elite to szansa dla przedsiębiorców na zwiększenie rentowności firm, ale także niepowtarzalna okazja do zadbania o środowisko i działanie w ramach Zielonego Ładu, który zaproponowała Rada Unii Europejskiej.

 

Czym jest Zielony Ład?

Jest zobowiązaniem krajów Unii Europejskiej do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050 roku. W ramach tego przedsięwzięcia poziom emisji gazów cieplarnianych zostanie zredukowany do zera. Będzie to realizowane za pomocą zmian w wielu sektorach gospodarczych. Położony będzie duży nacisk na rozwój technologii przyjaznej środowisku. Dlatego jedną z wprowadzonych zmian będzie zapewnienie czystego i zdrowego transportu publicznego. Zielony Ład to także jeszcze większa koncentracja na odnawialnych źródłach energii. Niewątpliwie panele fotowoltaiczne przyczyniają się do zmniejszenia poziomu zanieczyszczenia powietrza.

 

Jak Zielona Franczyza wspiera Zielony Ład?

 

Działaniom Columbus Elite od zawsze przyświecał jeden cel: zmniejszenie poziomu zanieczyszczenia środowiska poprzez dostarczenie Polakom produktów energooszczędnych, takie jak panele fotowoltaiczne, pompy ciepła lub magazyny energii. W dwa lata zbudowaliśmy zespół sprzedażowy składający się z ok. 500 Doradców Energetycznych i zamontowaliśmy w tym czasie instalacje fotowoltaiczne o łącznej mocy 67 MW. 

Zielona Franczyza powstała z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą działać w branży odnawialnych źródeł energii, jednak brakuje im zaplecza finansowego lub technologicznego. Współpraca z Columbus Elite gwarantuje oba te elementy, ponieważ to one bezpośrednio wpływają na rentowność firm. Mając na uwadze dobro środowiska, chcemy mieć swój wkład w realizację celu neutralności klimatycznej. Dlatego poprzez dogodne warunki współpracy franczyzowe, chcemy zaprosić mniejsze firmy do kooperacji. 

Osoby, które zdecydują się na współpracę z nami, stają się Partnerami, którym dajemy możliwość realizowania strategii rozwoju Grupy Kapitałowej Columbus. Mając w świadomości, że każdy region Polski ma inne uwarunkowania sprzedażowe i ich specyfika nie jest taka sama; w ramach umowy zapewniamy możliwość elastyczności, która pozwala na swobodne dostosowanie współpracy do indywidualnych potrzeb Franczyzobiorcy.

 

Columbus Elite już od dwóch lat zmniejsza poziom zanieczyszczeń w Polsce. Zielona Franczyza Columbus Elite, to odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata. Troska o środowisko jest coraz bardziej powszechna, dlatego popieramy założenia Zielonego Ładu.

 

Chcesz działać razem z nami? Wyślij do nas CV!

Zajrzyj na nasz profil Facebook’owy!