Przejdź do treści
Blog.
Praca w Łodzi - Columbus Elite

Zielona Franczyza Columbus Elite szansą na sukces

Po pierwsze gotowy pomysł i sprawdzony plan na prowadzenie firmy. Następnie wysokie zarobki w prestiżowej i dochodowej branży. I na końcu gwarantowany wzrost, zwiększenie zatrudnienia i rozwój firmy w najbliższych latach. A na to wszystko umowa i znana, ogólnopolska marka. Zielona Franczyza Columbus Elite – tak ma na imię dzisiejszy sukces w biznesie.

Zielona Franczyza to propozycja dla tych, którzy szukają pomysłu na własny biznes. Ten model współpracy, czyli prowadzenie firmy pod rozpoznawalną marką, to wciąż niesłabnący i popularny kierunek wśród młodych biznesmenów. Franczyza to ważna gałąź polskiej gospodarki. Korzyści jakie oferuje, m.in. wygodę pracy, oszczędność czasu, pewny łańcuch dostaw, szybki start i stabilność rynkową, sprawiają, że franczyzobiorców przybywa, a sam model tego partnerstwa gospodarczego stanowi podstawę działania dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw w kraju nad Wisłą. 

– Innowacja w biznesie, rozwój i skuteczna konkurencyjność. To właśnie w dużym skrócie oferujemy naszym franczyzobiorcom – mówi Paweł Bednarek, Prezes Zarządu Columbus Elite S.A., jeden z pomysłodawców Zielonej Franczyzy. – Proponujemy ścisłą i ciągłą współpracę w zakresie rozwoju firmy i pracowników, rywalizacji rynkowej i zwiększeniu majątku przedsiębiorstwa. W końcu, jako część grupy kapitałowej Columbus Energy, oferujemy franczyzobiorcom dostęp do przemysłu wysokiej technologii, który bazując na najnowszych odkryciach naukowych, technicznych i technologicznych, dosłownie zmienia świat – opisuje korzyści Zielonej Franczyzy prezes Bednarek.

Zielona Franczyza Columbus Elite to wsparcie

Przekazanie know-how, czyli wiedzy oraz przejrzystego sposobu na kierowanie firmą, to nie wszystko. Zielona Franczyza Columbus Elite, oprócz przełomowej technologii, to także dostęp do systemów wdrożeniowych i kompletu szkoleń. To również wsparcie działań procesowych, kadrowych i marketingowych. Słowem, Zielona Franczyza, to gotowy model biznesowy w ujęciu „take and start to use”.

– Oferujemy gotową strategię na prowadzenie firmy przynoszącej zyski – mówi Rafał Kołłątaj, Wiceprezes Zarządu Columbus Elite S.A. – Od początku prac nad Zieloną Franczyzą zależało nam, aby w centrum pomiędzy franczyzodawcą, a franczyzobiorcą znalazły się najwyższe standardy współpracy, troska o wspólne dobro, a także czas na budowanie relacji i zaufania. Dla nas to podstawa każdego biznesu – zdradza kulisy i kierunki prac nad ofertą Zielonej franczyzy wiceprezes Kołłątaj.

Skontaktuj się z nami w sprawie Zielonej Franczyzy

Potrzebujesz więcej informacji na temat Zielonej Franczyzy? Śmiało, odwiedź tę stronę: www.columbuselite.pl/zielona-franczyza i zdobądź wszelkie informacje. 

Odwiedź nas na Facebook’u!