Przejdź do treści
Blog.

Jakie korzyści daje Zielona Franczyza?

Zielona Franczyza to jedyny projekt działający na podstawie franczyzy w branży OZE w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być pionierami w budowaniu sieci sprzedażowej dystrybuującej odnawialne źródła energii. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży zbierane nie tylko w Polsce, pozwoliło nam na podjęcie takiego wyzwania. Chcemy, by w przyszłości Zielona Franczyza wyszła również poza granice naszego kraju. 

Jesteś przedsiębiorcą bądź chcesz zacząć przygodę z własną firmą i wejść we współpracę franczyzową, tylko zastanawiasz się czy Ci się to opłaca?

Jasne, możesz spróbować zawojować cały świat sam. Jednak dzięki wsparciu firmy ze stabilną pozycją na rynku, będzie Ci o wiele łatwiej. Unikalny, sprawdzony model sprzedażowy, który w samym 2020 roku przyniósł Columbus Elite około 11 000 tys nowych klientów o zainstalowanej mocy mikroinstalacji 48 MW, daje szansę na dynamiczny rozwój i pewny zysk. Szkolenia przygotowane przez naszych najlepszych specjalistów nauczą Cię, jak skutecznie sprzedawać i zwiększą Twoją wiedzę o technologii odnawialnych źródeł energii, byś mógł zagwarantować swoim Klientom najwyższej jakości usługę. 

Skąd ta pewność? 

Odnawialne źródła energii to nie moda, to wybrane rozwiązanie na problem przed jakim stoi cały świat – zmiany klimatyczne. Do 2050 roku Europa przyjęła strategię stania się pierwszym kontynentem neutralnym klimatycznie. Z czym to się wiąże? Z coraz to większym popytem nie tylko na panele fotowoltaiczne, ale i pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki do samochodów elektrycznych. Columbus Elite wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i stale powiększa swoją ofertę. Dzięki wsparciu Grupy Kapitałowej Columbus jesteśmy zawsze krok przed rynkiem i to chcemy zapewnić naszym franczyzobiorcom. 

 

Zielona Franczyza to idealnie dopasowany plan biznesowy do mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Ciągła ewaluacja pozwala nam na udoskonalenie naszej oferty i dopasowywanie jej do indywidualnego franczyzobiorcy. Chcemy stworzyć system oparty na partnerstwie, nie na sztywnych ramach. Każda współpraca franczyzowa będzie omówiona wspólnie z właścicielem przedsiębiorstwa, tak by jak najlepiej dopasować model biznesowy i wykorzystać 100% potencjału. 

W Columbus Elite troska o środowisko wpisana jest w naszą misję. Chcemy, by i nasi franczyzobiorcy również mieli na uwadze dobro naszej planety. Wspólnie możemy zrobić dużo dobrego dla nas, jak i przyszłych pokoleń. 

Dołącz do Zielonej Franczyzy i zmieniaj z nami świat na lepsze. Odwiedź nas też na Facebook’u!