Przejdź do treści
Blog.

Zielone Columbus Elite – Zielona Franczyza

Partnerstwo w biznesie dla bezpieczeństwa, spokoju i pewnego zysku firmy. To w skrócie Zielona Franczyza Columbus Elite, dedykowana nowoczesnym i ambitnym biznesmenom. Propozycja współpracy skierowana jest do właścicieli istniejących firm oraz tych, którzy szukają pomysłu na biznes. Zostań szefem własnego przedsiębiorstwa w najbardziej rozwijającej się branży minionego roku.

Zarząd Columbus Elite, czyli duet Bednarek-Kołłątaj, ponownie wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy. Zielona Franczyza, to nie tylko odpowiedź na chwiejną sytuację ekonomiczną wielu przedsiębiorców i kondycję polskiej gospodarki, która potrzebuje czasu na powrót do pełni sił sprzed pandemii Covid-19, ale przede wszystkim poszerzenie modelu sprzedaży Columbus Elite.

Za nami przełomowy rok i rekordowe 48 MW łącznej mocy zamontowanych instalacji fotowoltaicznych – przypomina Paweł Bednarek, Prezes Zarządu Columbus Elite. – To pokazuje naszą pozycję i potwierdza metody pracy, które przynoszą realne efekty – zaznacza w kontekście decyzji o stworzeniu Zielonej Franczyzy.

Zielona Franczyza Columbus Elite. Spełnij marzenia o własnym biznesie

Zielona Franczyza to sprawdzony model biznesowy, komplet szkoleń pracowników oraz wsparcie zespołów, tzw. back office – działu kadr, finansów czy marketingu. Model pracy oraz zawarta w nim wiedza i doświadczenie, gwarantuje pewny zysk, a także dynamiczny rozwój, zwiększenie firmy i zatrudnienia.


Zielona Franczyza to nie tylko strategia, czy innowacyjny know-how na sukces w biznesie, to także bezkonkurencyjne produkty i dostęp do technologii przyszłości na polskim rynku odnawialnych źródeł energii – argumentuje Rafał Kołłątaj, Wiceprezes Columbus Elite. – Jako część grupy kapitałowej Columbus, oferujemy dostęp do własnych ekip montażowych i współpracujących instalatorów, co gwarantuje najkrótszy czas realizacji w Polsce – podkreśla wiceprezes Kołłątaj.

Zielona Franczyza Columbus Elite – zarabiaj i bądź niezależny

Najwyższe standardy, innowacyjna technologia, budowanie relacji i zaufania, to podstawa współpracy, którą proponuje Columbus Elite. Model Zielonej Franczyzy wyróżnia się kompleksowością produktów – instalacjami fotowoltaicznymi, pompami ciepła a niebawem sprzedażą ładowarek do samochodów elektrycznych. Oferta ta, to także możliwość bezstresowego przebranżowienia się w dobie konsolidacji rynku i upadłości mniejszych firm bazujących na dotacjach rządowych.

– Zielona Franczyza to szansa na kontynuację i rozwój firmy przez następne kilkanaście lat. To możliwe dzięki współpracy z silnym i stabilnym biznesowo partnerem, jakim jest dziś Columbus Elite – podsumowuje P. Bednarek, Prezes Zarządu.

Odwiedź nasz profil na Facebook’u!