Przejdź do treści
Blog.

Zielona Franczyza Columbus Elite – przeczytaj

Prowadzenie przedsiębiorstwa to systematyczna praca, dzięki której możliwe jest stałe ulepszanie oferty oraz kreowanie alternatywnych rozwiązań biznesowych. Właśnie w tym duchu działa Columbus Elite, który wystartował z projektem “Zielona Franczyza”. Czym jest i jakie płyną z niego korzyści, przeczytasz poniżej.

Czym jest Zielona Franczyza Columbus Elite?

Jest propozycją dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes i zacząć czerpać z niego zyski. Stworzony przez zespół specjalistów stabilny i sprawdzony model sprzedażowo-operacyjny to szansa na rozwijanie biznesu przez kolejne kilkanaście lat dzięki współpracy z naszą organizacją, podkreśla Paweł Bednarek Prezes Columbus Elite. Warto dodać, że Spółka jako pierwsza w Polsce z powodzeniem wdrożyła i realizuje projekt franczyzowy w branży OZE.

Dlaczego warto być Partnerem Columbus Elite?

Jesteśmy liderem w dostarczaniu produktów energooszczędnych do domów jednorodzinnych i firm. Przepracowaliśmy wiele schematów działania, by móc wybrać ten najbardziej efektywny. Teraz chcemy działać na jeszcze większą skalę, dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i obserwacjami z Partnerami, by w jeszcze większym stopniu móc dostarczać Polakom dostęp do zielonej energii. 

 

W ramach współpracy nasi Partnerzy otrzymują:

  • komplet szkoleń produktowych
  • wsparcie w prowadzeniu procesów administracyjnych, digitalizacyjnych, finansowych, itd.
  • najwyższej jakości produkty
  • wiarygodność, którą zapewnia marka Columbus Elite
  • rynek z wielkim zapotrzebowaniem na produkty branży OZE

Zielona Franczyza Columbus Elite – jakie są warunki współpracy?

Główną dewizą Columbus Elite jest: Partnerstwo dla Przyszłości. Jest to dla nas symbol budowania długofalowych i mocnych więzi biznesowych zarówno z Klientami, jak i z Partnerami. Jeśli interesuje Cię Zielona Franczyza napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Nawiążemy kontakt z firmami, które posiadają struktury sprzedażowe lub są gotowe je założyć. Zapraszamy także do współpracy właścicieli firm, którzy zmuszeni byli zamknąć przedsiębiorstwa w wyniku pandemii. Podczas szkoleń wewnętrznych w prosty sposób pokażemy sposoby, na powrót Twojego biznesu na odpowiednie tory.

Współpraca z Columbus Elite to szansa dla małych przedsiębiorstw na zbudowanie kapitału, ponieważ jest wysokie zapotrzebowanie na produkty oze. Napisz do nas i dowiedz się więcej o Zielonej Franczyzie.