Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite #thinkpeople

Każdy chce współpracować z przedsiębiorstwem które stawia na pierwszym planie człowieka, właśnie to wyróżnia Columbus Elite na tle konkurencyjnych firm – powiedział prezes spółki Paweł Bednarek w jednym z wywiadów.

Od 2019 roku dostarczamy ekoenergetyczne rozwiązania do Klientów na terenie całej Polski. Ten stosunkowo niedługi czas wystarczył by nasza firma stała się rozpoznawalną i cenioną marką. Jak wynika z ostatnio opublikowanego raportu Grupy Kapitałowej Columbus, spółka może pochwalić się ponad 23 200 Klientów. Tysiące zamontowanych mikroinstalacji  przyspiesza tempo ekotransformacji i zmienia polską energetykę. Gdzie tkwi sekret spółki?

Columbus Elite to przede wszystkim ludzie

Działająca od ponad dwóch lat spółka jest dziś największą siecią sprzedażową branży OZE w Polsce. Columbus Elite tworzą setki współpracowników, parterów i pracowników. Na co dzień pomagają oni Klientom zdobyć niezależność energetyczną i cieszyć się bezawaryjnym dostępem do zielonej energii. Odnawialne źródła energii staja się coraz bardziej popularne. Wraz z tym rośnie zapotrzebowanie na ekspertów i doradców w tej branży. Spółka na czele z Pawłem Bednarkiem oraz wiceprezesrem Rafałem Kołłątajem może pochwalić się zwycięskimi zespołami do których należą zawodowcy OZE. Szkolenia, udział w prestiżowych konferencjach, wysokie zarobki i premie – to czynniki które z pewnością motywują do rozwoju. 

Dołącz do nas!

W zawodzie handlowca jest wiele możliwości pracy. Kto ma doświadczenie w tej branży,  wie że praca ta nie należy do najłatwiejszych ponieważ wymaga od nas wiele zaangażowania i wytrwałości. Jeśli jednak jesteśmy zdeterminowani, mamy jasno określone cele i dążymy do ich realizacji możemy osiągnąć prawdziwy sukces. To właśnie praca w sprzedaży daje ogromne możliwości finansowe.

Praca Doradcy Handlowego to bezsprzecznie zawód umożliwiający wysokie zarobki. Lecz także wymaga wiele godzin pracy i zaangażowania. W Columbus Elite wiemy, jak istotna jest motywacja i możliwość rozwoju. Dlatego już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł. Aby dołączyć do naszego zespołu nie musisz mieć doświadczenia w podobnej branży, wszystkiego Cię nauczymy. Liczą się chęci i kilka umiejętności miękkich dzięki którym z łatwością nawiążesz kontakt  z Klientami. 

Nasza organizacja została nagrodzona w Programie Liderzy Społecznej Odpowiedzialności w kategorii Dobry Pracodawca. Wyróżnienie to dla nas potwierdzenie, że nasze hasła #thinkpeople i #thinkpower to wartości którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Dołącz do nas! Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą. W Columbus Elite zależy nam na rozwoju naszych zespołów.

Chcesz poznać opinie na temat pracy w Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na YouTube i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.

Odwiedź nas na facebooku.