Przejdź do treści
Blog.
Columbus Elite

Columbus Elite – podsumowanie roku!

Przyglądając się ostatnim 12 miesiącom nie sposób nie zauważyć, iż rok 2021 dla Columbus Elite był z pewnością wyjątkowy. Udało się Nam osiągnąć zamierzony cel  – 100 MW mocy zainstalowanej w OZE . Nasze ambicje rozwoju i możliwości na zbliżający się 2022 rok stale rosną!

Milowe kroki ku ekotransformacji

Columbus Elite to z pewnością stale rozwijająca się spółka która nie zwalnia tempa ekotransformacji. Zależy nam na ciągłym wzroście, a dzięki tym działaniom możemy pochwalić się coraz większą liczbą energii pozyskanej z OZE. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami, a wszystko to dzięki ciężkiej i konsekwentnej pracy. Końcówka roku to idealny moment na wspomnienie wydarzeń które miały miejsce w przeciągu ostatnich 365 dni.

Columbus Elite laureatem nagrody Innowatory Wprost

Innowacyjne przedsiębiorstwa które mają realny wpływ na dynamikę Polskiej gospodarki zostały nagrodzone w konkursie Innowatory Wprost.  Columbus Elite otrzymał nagrodę w kategorii Ekologia i środowisko! Naszą misją od początku jest przede wszystkim troska o środowisko. Dążenie do neutralności klimatycznej poprzez propagowanie czystej, zeroemisyjnej energetyki pochodzącej z odnawialnych źródeł energii. Więcej o tym wyróżnieniu przeczytacie na naszym blogu

Dobry Pracodawca 2021 roku!

Columbus Elite to przede wszystkim ludzie którzy każdego dnia przyczyniają się do rozwoju firmy.  Naszym współpracownikom staramy się zapewniać najlepsze warunki do rozwoju. Gwarantujemy także szkolenia oraz wysokie zarobki, co z pewnością wpływa na komfort i satysfakcję naszych Doradców Energetycznych. Starania Columbus Elite na rzecz pracowników została dostrzeżona i nagrodzona wyróżnieniem Dobry Pracodawca w programie Liderzy Społecznej Odpowiedzialności.

Columbus Elite to rozpoznawalna marka 

W przeciągu minionego roku głośno było o Columbus Elite również na łamach prasy, tutaj niektóre publikacje. Niedawno pisaliśmy o wywiadzie opublikowanym na łamach portalu money.pl. Oczywiście to nie wszystko! O naszej Spółce pisał m.in. Business Life, Forbes, CEO Word i inni. 

Braliśmy także udział w Carbon Footprint Summit, Forum Bizesu. Wymienione wydarzenia, publikacje, działania to tylko część wyzwań i sukcesów jakie przyniósł nam mijający rok.  W Nowym 2022 Roku życzymy energii do ciągłego działania na rzecz propagowania zielonej energii!

Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Odwiedź nas na Youtube. Poznaj historie Ekspertów OZE, nasze wartości oraz zobacz jak wyglądał nasz mijający rok!

Zapraszamy na nasz profil  Facebooku!

Chcesz stać się częścią naszej organizacji? To proste! Uzupełnij formularz kontaktowy. Dołącz do nas i stań się częścią innowacyjnej, prężnie rozwijającej się firmy.