Przejdź do treści
Blog.
praca w columbus elite

Praca zawodowa a nasze zainteresowania

Praca pochłania większość naszego codziennego czasu. Dlatego ważne jest by oprócz dobrych zarobków dawała nam satysfakcję. Zespół w którym obecna jest wzajemna motywacja, wsparcie, a także podobne pasje pozwala nam czerpać większą satysfakcję z codziennej pracy. Nasze zainteresowania również pełnią istotną rolę. Pozwalają nam naładować baterie i poszerzają nasze horyzonty. Czy posiadanie hobby ma wpływ na naszą pracę? 

Pielęgnowanie hobby jest ważną częścią rozwoju. Oczywiście najważniejsze jest aby dane zajęcie przynosiło nam radość i satysfakcję. Realizowanie swoich pasji pozwala nam naładować baterie i jest odskocznią od codziennej rutyny. Nie ulega wątpliwości, że nasze zainteresowania wpływają także na aktywność zawodową. Np. uprawianie sportu sprawia, że jesteśmy wytrwali w drodze do danego celu. Twoja pasja pokazuje, że dążysz do tego być najlepszy w tym co robisz. 

Hobby a praca w Columbus Elite

Realizowanie swoich zainteresowań pozytywie wpływa na jakość naszego życia, łatwiej jest nam zachować work-life balance. Hobby pozwala naładować się pozytywną energią którą możemy wykorzystać w pracy. W Columbus Elite współpracujemy z setkami osób, które na co dzień pracując w branży OZE przyczyniają się do ekotransformacji. Dystrybucja i sprzedaż produktów ekoenergetycznych to nasza codzienna misja. Nasi Doradcy Energetyczni realizują się zawodowo ale też mają wiele pasji! Karate, wędkarstwo, taniec czy gry to tylko część ich zainteresowań. Te wszystkie pasje rozwijają sprawność, ułatwiają interakcje i często stają się tematem do rozmowy ułatwiając budowanie relacji z Klientem. 

Dołącz do naszego zespołu!

Hobby może doprowadzić do ciekawej rozmowy, dlatego warto zawrzeć je w CV! Szukasz pracy? Jesteś otwarty i komunikatywny? Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu zawodowych ekspertów OZE? Zapraszamy do Columbus Elite!

Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6000 zł! Oprócz wysokich zarobków gwarantujemy Ci szkolenia dzięki którym zawodu handlowca nauczysz się od najlepszych. Zapoznamy Cię także z produktem i prędko staniesz się ekspertem od ekoenergetycznych rozwiązań takich jak fotowoltaika. 

Uzupełnij formularz kontaktowy skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy warunki współpracy. 

Odwiedź nas na Facebooku!