Przejdź do treści
Blog.
przedstawiciel handlowy w columbus elite

Przedstawiciel Handlowy – praca dla Ciebie?

Masz dość przeglądania ogłoszeń o pracę gdzie wymagania i doświadczenie nijak ma się do oferowanego wynagrodzenia? Jedyne oferty, jakie Cię zainteresowały, dotyczą pracy stacjonarnej na drugim końcu Polski? Szukasz pracy, która zapewni Ci dobre zarobki, szkolenia i elastyczność? Właśnie ją znalazłeś — Przedstawiciel Handlowy w Columbus Elite to praca dla Ciebie.

Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych w całej Polsce! 

W Columbus Elite każdy ma szansę na rozwój i karierę. Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewnimy Ci szkolenia, które przygotują go do pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Nasi eksperci przekażą Ci wiedzę, a szkolenia sprzedażowe i motywujące dadzą Ci narzędzia i energię do działania. Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie oraz umiejętności miękkie takie jak komunikatywność i otwartość. Z nami podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz pewność siebie. W Columbus Elite nauczysz się zawodu handlowca od najlepszych!

Jeżeli więc chcesz zacząć pracę jako przedstawiciel handlowy w Columbus Elite nie musisz się obawiać, jeżeli to Twoja pierwsza praca lub chcesz zmienić branżę. Praca z nami to doskonała okazja dla osób, które są pracowite i ambitne. Z odpowiednim podejściem i zaangażowaniem osiągnięcie sukcesu jest jak najbardziej możliwe. 

Na czym polega praca Przedstawiciela Handlowego? Wymagania i obowiązki

Jeśli chcesz zostać handlowcem, na pewno ciekawią Cię wymagania i obowiązki na tym stanowisku. Oczywiście, wiele zależy od firmy i branży, która Cię interesuje. Praca w OZE dla przedstawiciela handlowego to doskonała okazja na rozwój. Jest to nowoczesna i dynamiczna branża, na którą z roku na rok rośnie popyt. Jak więc wygląda zawód OZE?

Praca w branży OZE daje wiele możliwości. Wybierając Columbus Elite, dołączasz do lidera o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji. Twoim zadaniem jako agenta sprzedaży będzie dotarcie do Klienta i przedstawienie mu korzyści płynących z instalacji paneli fotowoltaicznych. Sprzedaż, negocjacje i dostosowanie oferty do Klienta to główne zadania handlowca.

Columbus Elite to największa sieć sprzedażowa w branży OZE w Polsce. Współpracują z nami setki przedsiębiorców na terenie całego kraju. W pracy jako przedstawiciel handlowy umiejętność prezentowania oferty produktowej przekłada się na Twoje wyniki. Dlatego nasi szkoleniowcy pokażą Ci, jak prawidłowo przeprowadzić prezentację i zrobić najlepsze pierwsze wrażenie. Dzięki Temu utorujesz sobie drogę do podpisania umowy sprzedażowej. 

Ile zarabia Przedstawiciel Handlowy? 

Zastanawiasz się, jak wyglądają obowiązki i zarobki handlowca? Praca ta wymaga wiele zaangażowania i ciągłej chęci rozwoju. Dlatego w Columbus Elite wiemy, jak ważna jest motywacja. Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł! Ponadto oferujemy system premiowy, udział w prestiżowych szkoleniach oraz wydarzeniach. Wystarczy zaangażowanie i podążanie za radami naszych szkoleniowców, byś mógł rozwijać swoją karierę i spełniać marzenia. Ułatwią to na pewno wysokie zarobki, które możesz uzyskać na tym stanowisku. 

Columbus Elite gwarantuje Ci satysfakcję z wykonywanej pracy — efekty zaangażowania dostrzeżesz na swoim koncie bankowym. Stabilna pozycja firmy na rynku gwarantuje zatrudnienie na kolejne kilkanaście lat. Ponadto, Twoja praca zwiększa świadomość dotycząca potrzeby transformacji na ekoenergetykę. Fotowoltaika jest coraz częstszym wyborem Polaków, to ekologiczne, ale przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie. 

Chcesz zostać handlowcem? Poznaj opinię o pracy w Columbus Elite

Jeśli chcesz poznać opinię naszych Przedstawicieli Handlowych na temat pracy w Columbus Elite, zapraszamy na nasz kanał na youtube. Poznaj historię Doradców Handlowych, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu spinają się po szczeblach kariery.

Dołącz do nas na facebooku