Przejdź do treści
Blog.
przedstawiciel handlowy Columbus Elite

Rozpocznij karierę jako przedstawiciel handlowy!

Mówi się, że początki zawsze bywają trudne, jednak niekoniecznie musi tak być.  Z pewnością istotne jest w jakim miejscu rozpoczynasz swoją drogę. W Columbus Elite, jako przedstawiciel handlowy zapewniamy Ci pakiet szkoleń sprzedażowo-produktowych. Dzięki nim staniesz się ekspertem w dziedzinie fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii. Prestiżowe wydarzenia, system premiowy to dodatkowa motywacja dzięki której droga na szczyt z pewnością będzie prostsza. Twoje zarobki będą niewątpliwie coraz wyższe, a w pierwszym miesiącu Twoja wypłata może wynieść nawet  6000 zł. 

Dlaczego warto dołączyć do Columbus Elite?

W Columbus Elite, każdy ma szansę na rozwój i karierę. Nie wymagamy doświadczenia ponieważ wszystkiego Cię nauczymy. Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, ponieważ to ono wpływa na Twój sukces, a w rezultacie całej naszej Spółki. 

Dzięki umiejętnością miękkim takim jak komunikatywność i otwartość, możesz rozwijać się jako zawodowy Doradca Energetyczny i piąć się po szczeblach kariery. 

Jako lider branży OZE, jesteśmy rozpoznawalną marką na terenie całej Polski. Zaufało nam już ponad 18 000 klientów. Praca z najlepszymi to nie tylko doskonała okazja do rozpoczęcia dobrze prosperującej kariery zawodowej ale też szansa na rozwój,  jeśli posiadasz już doświadczenie jako przedstawiciel handlowy. Chcesz stworzyć własną grupę sprzedażową? Masz ambicje i chęć kierowania własnym zespołem? Dołącz do nas i przekonaj się, że droga na szczyt wcale nie musi być ciężka i długa. 

Zacznij swoją karierę jako przedstawiciel handlowy już dziś!

Jesteś otwarty i komunikatywny? Lubisz poznawać nowych ludzi i nie nudzi Cię kontakt z klientem? To ważne umiejętności dzięki, którym możesz wiele osiągnąć! Jako doradca handlowy Columbus Elite będziesz mógł wykorzystać je w swojej codziennej pracy. 

Już po pierwszym miesiącu, przekonasz się, że jesteś w dobrym miejscu. Dlaczego?

  1. Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie. 
  2. Zapewniamy kompleksowe szkolenia  techniczne, sprzedażowe.
  3. Możesz być mobilny i pracować z dowolnego miasta w Polsce, pracujesz jak chcesz!

Uzupełnij formularz kontaktowy, skontaktujemy się z Tobą!

Odwiedź naszego facebooka i przekonaj się, że Columbus Elite to ludzie którzy każdego dnia sięgając po więcej, spełniają swoje marzenia.