Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite – odpowiednie miejsce na rozwój!

Mówi się, że nauka to klucz do sukcesu, a wiedza to skarb. Zgadzamy się z tym stwierdzeniem w 100%, jednak wiemy, że wiedzą należy się dzielić, a prawdziwy skarb to ludzie. Nie bez powodu nasze motto to #thinkpeople. Dlatego, jako lider w branży OZE, chcemy ten klucz przekazać prosto w Twoje ręce. Oferujemy Ci wiedzę, praktykę i satysfakcję. Mamy wspólny cel i wierzymy, że razem możemy więcej! Praca w Columbus Elite jest dla Ciebie!

Chcesz osiągnąć sukces? Nie ma dla Ciebie lepszego miejsca

Nie każdy urodził się sprzedawcą, ale każdy może się nim stać. Dobry przedstawiciel handlowy powinien być komunikatywny, otwarty i wykazywać chęć rozwoju.

Idąc do Klienta, nigdy nie możesz mieć pewności, że uda Wam się podpisać umowę, jednak dzięki naszym ekspertom dowiesz się jak zwiększyć szansę na pozytywne zakończenie negocjacji. Wiedza jaką Ci przekażemy sprawi, że zrozumiesz produkt, z którym będziesz pracować, dowiesz się jakie są plusy i minusy posiadania instalacji fotowoltaicznej, poznasz programy dotacyjne, umowy, a Twój Klient będzie miał poczucie, że rozmawia z osobą konkretną i kompetentną.

Zapewnimy Ci wszelkie szkolenia techniczne i sprzedażowe, skutecznie rozwiniesz swoją karierę agenta sprzedaży. W Columbus Elite, technik sprzedażowych nauczysz się od najlepszych, zdobędziesz kompetencje i rozwiniesz swoje zdolności komunikacyjne.

Stwarzamy naszym pracownikom najlepsze z możliwych warunki do rozwoju. Wiemy, że ciągłe podnoszenie kwalifikacji wpływa na zadowolenie z pracy.

Sięgaj po więcej i nie bój się wyzwań

Praca przy biurku, 8 godzin dziennie nie jest dla Ciebie? Nuda, codziennie te same zadania, sprawiają, że brak Ci motywacji? Twoje zarobki nie zmieniły się mimo zdobytego doświadczenia? Nie czekaj – stań się częścią naszego zespołu. Dbamy, by nasi pracownicy mieli motywację do pracy – dlatego naszym handlowcom oferujemy system premiowy.

 

W Columbus Elite, nauczysz się że możesz wszystko!

Nie musisz siedzieć i czekać na polecenia. Sam zaplanuj swój dzień pracy i wykorzystaj go jak najlepiej. Wiemy, że to potrafisz! W Columbus Elite, nauczysz się, zarządzania własnym czasem, a ta umiejętność sprawi, że praca stanie się bezstresowa.

 

Efekty swojej pracy dostrzeżesz na swoim koncie bankowym

Pracując z nami, szybko nauczysz się, że Twoje zarobki, zależą tylko od Ciebie. Zaangażowanie i determinacja rzutuje na wysokie wynagrodzenie. W Columbus Elite jest wiele osób, które pnąc się po szczeblach kariery, dotarły na wysokie stanowiska. Recepta na sukces jest bardzo prosta. Im więcej pracujesz, tym większe masz doświadczenie, dzięki temu zdobywasz odpowiednie kompetencje i umiejętności.

Rozwijaj się i bądź na fali sukcesu

Popularność odnawialnych źródeł energii, w szczególności fotowoltaiki ciągle wzrasta wraz ze świadomością konsumentów –  konieczność troski o środowisko, a także powody ekonomiczne – stale rosnące ceny prądu. Columbus Elite, jako jedyni na rynku zapewniają swoim Klientom kompleksową usługę, nasze prokonsumenckie nastawienie ułatwia pracę handlowcom.

Coraz to nowe rozwiązania podnoszące wydajność, bezpieczeństwo i komfort życia to nasze codzienne cele. Pracując z nami, będziesz krok w krok podążać za nowymi technologami i staniesz się specem w energooszczędnych nowinkach i rozwiązaniach. Oprócz zarobków – dajemy możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach, nie popadniesz w  rutynę.

Praca, która da ci dobre zarobki, satysfakcję a także pomoże naszej planecie? Z nami przekonasz się, że to możliwe!

Zastanawiasz się nad pracą przedstawiciela handlowego w branży OZE? Wybór jest prosty.  Dzięki nam nauczysz się technik sprzedażowych, autoprezentacji, prowadzenia negocjacji oraz radzenia sobie ze stresem. Z Columbus Elite osiągniesz sukces.

 Wyciągnij wnioski z tej lekcji i wyślij CV już teraz!

W wolnej chwili, zajrzyj też na nasz profil na Facebook’u 🙂