Przejdź do treści
Blog.
transport

#Ekotransformacja – co to takiego?

#ekotransformacja to strategia realizacji Karty Zielonej Transformacji, którą Columbus Elite podpisało z końcem maja 2021 roku we Wrocławiu. Jest to dla nas oficjalne potwierdzenie skierowania wszystkich działań Spółki na rzecz ochrony środowiska. To dodatkowa motywacja do zwiększenia tempa rozwoju, tworzenia nowych produktów i ofert.

 

Od początku Spółka koncentruje się na rozbudowie sieci sprzedażowej tak, by móc dotrzeć do jak największej liczby ludzi  z ekoenergetycznymi rozwiązaniami dla ich domów. Z tą myślą powstała również Zielona Franczyza, która jest rozwiązaniem skierowanym dla mniejszych jak i większych przedsiębiorców. Dzięki niej nasi franczyzobiorcy będą mogli oferować najwyższej jakości kompleksową usługę w zakresie odnawialnych źródeł energii. Co pozytywnie może wpłynąć na przyspieszenie zmian w sektorze energetycznym kraju. 

Misja Columbus Elite

Naszą misją od zawsze była troska o planetę. Dzięki dystrybucji odnawialnych źródeł energii realnie wpływamy na poprawę stanu środowiska. Mamy świadomość, że zmiany dotyczące klimatu są poważne i należy natychmiast podjąć stanowcze działania. Jako przedsiębiorcy i liderzy rynku OZE w Polsce czujemy się zobowiązani do wskazywania odpowiedniej drogi, mniejszym podmiotom. Nie chcemy jedynie działać zewnętrznie, ale również wcielić w życie zmiany wewnątrz samej firmy, której działania są neutralne dla klimatu.  Razem możemy o wiele więcej, dlatego tak ważne jest zjednoczenie się dla wspólnego celu, jakim jest ochrona środowiska. Musimy pamiętać, że robimy to nie tylko dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń.

 

Naszym celem jest w jak największym stopniu przyczynienie się do dekarbonizacji Polski. Dzięki Grupie Kapitałowej, której częścią jest Columbus Elite możemy gwarantować naszym Klientom najlepszą technologię. W niedalekim czasie również będziemy częścią rewolucji rynku fotowoltaicznego, dystrybuując jedyne na świecie moduły na bazie perowskitów, które znacznie zwiększą możliwości wykorzystania energii słonecznej. 

 

Najbliższe lata będą intensywne, jesteśmy jednak gotowi podjąć stojące przed nami wyzwania. 

 

#ekotransformacja Columbus Elite