Przejdź do treści
Blog.
pracuj odnawialne źródła

Pracuj elastycznie w Columbus Elite

Cenisz sobie niezależność i nie przepadasz jak ktoś mówi Ci co masz robić? Sam zaplanuj swój dzień pracy i wykorzystaj go jak najlepiej. Jako agent sprzedaży sam decydujesz ile godzin pracujesz i ile odbędziesz rozmów z Klientami.  Praca w Columbus Elite to swoboda prowadzenia kalendarza spotkań, dostosowanego do Ciebie. Pracuj z nami!

 

Rutyna? Zapomnij o niej, każdego dnia masz możliwość poznać nowych ludzi i rozwinąć nowe umiejętności.

 

Zarobki? Zależą tylko od Ciebie! Twoje zaangażowanie możesz zamienić na wysokie wynagrodzenie. 

Pracuj w silnej marce

Dzięki unikalnemu i skutecznemu systemowi sprzedażowemu wyniki naszych agentów utrzymują się na wysokim poziomie. W ciągu dwóch lat istnienia Columbus Elite podpisał ponad 15 tys. umów z Klientami i zapewnił im ekoenergetyczne rozwiązanie dla ich domów. Łączna moc zainstalowanych mikroinstalacji dzięki Columbus Elite to 67MW. To efekt zaangażowania około 500 agentów sprzedaży na terenie całej Polski. 

 

Od początku roku rozwijamy nasz nowy projekt Zielonej Franczyzy, który skierowany jest do mniejszych jak i większych przedsiębiorców. Silny partner w biznesie to podstawa, nasi franczyzobiorcy mają zagwarantowane pełne zaplecze logistyczne jak i technologiczne. Jest to rozwiązanie biznesowe, które pozwala stabilnie rozwijać biznes przez kolejne kilkanaście lat.

 

Branża OZE to coś dla Ciebie

Praca agenta sprzedaży z pewnością jest dla osób, które nie potrafią wysiedzieć 8 godzin przed biurkiem. To również praca dla ludzi, którzy mają na uwadze troskę o środowisko. Promując odnawialne źródła energii zwiększamy świadomość społeczeństwa dotyczącą potrzeby ochrony środowiska. 

 

Praca w OZE to połączenie elastyczności, dobrych zarobków, prestiżu i realnego wpływu na poprawę stanu naszej planety. Pracuj w branży odnawialnych źródeł energii, czekamy na Ciebie! Z nami zdobędziesz nowe kompetencje przydatne do pracy jako Doradca Energetyczny, poznasz wiele ciekawych ludzi, będziesz miał okazję na szybki awans zawodowy. 

 

Czujesz, że praca handlowca to coś dla Ciebie? Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo, dołącz do Columbus Elite!

Polub nas na Facebook’u już dziś!