Przejdź do treści
Blog.

Praca w OZE to gwarancja rozwoju

Praca oprócz zarobków powinna dawać możliwość rozwijania się na wielu płaszczyznach, aby nie popaść w rutynę. Pracując jako przedstawiciel handlowy Columbus Elite masz do dyspozycji szkolenia, dzięki którym podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz pewność siebie!

Podążanie za nowymi technologiami

To prawdziwa gratka dla fanów urządzeń energooszczędnych, takich jak: panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii czy ładowarki do samochodów elektrycznych. Eksperci pracują nad tym, by były one jeszcze bardziej funkcjonalne, dlatego wprowadzają wiele rozwiązań podnoszących ich wydajność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z odnawialnymi źródłami energii oraz ich wpływ na środowisko – Columbus Elite to odpowiednie miejsce dla Ciebie!

Komunikacja kluczem do sukcesu

Może chciałbyś podszkolić swoje umiejętności prezentowania oferty produktowej albo chcesz zapanować nad mimiką lub gestami? Dołącz do Columbus Elite. Nasi szkoleniowcy pokażą Ci jak prawidłowo przeprowadzić prezentację oferty produktowej, aby mieć poczucie komfortu i pewności siebie. Pierwsze wrażenie na Klientach robi się tylko raz, więc warto zdobywać zaufanie już podczas pierwszego kontaktu, by płynnie utorować sobie drogę do podpisania umowy sprzedażowej. 

Sztuka sprzedaży

Sprzedaż, negocjacje i dostosowywanie oferty do Klienta to główne zadania Przedstawiciela Handlowego. Nie każdy urodził się sprzedawcą, ale każdy może nim zostać. Wystarczy tylko być zaangażowanym, podążać za radami naszych szkoleniowców, a sukces sprzedażowy murowany! Najlepsze w pracy w Columbus Elite jest to, że im dłużej pracujesz, tym większe masz doświadczenie, a to już bezpośrednio przekłada się na wysokość Twoich zarobków. 

W Columbus Elite każdy może odnaleźć miejsce dla siebie. Jeśli chcesz piąć się po szczeblach kariery i zarządzać całymi grupami sprzedażowymi – jest możliwe. W naszej organizacji jest wiele osób, które bez wcześniejszego doświadczenia zyskały odpowiednie kompetencje i umiejętnie je wykorzystują na stanowiskach dyrektorskich. 

Do czerpania satysfakcji z pracy dzieli Cię jeden krok – wysłanie CV. Buduj karierę w branży, która dynamicznie gna do przodu, stwarzają nowe możliwości dla Klientów i dla Pracowników. Pracuj jako przedstawiciel handlowy – Twoje zarobki mogą być na prawdę wysokie!

Zajrzyj na nasz profil facebook’owy!