Przejdź do treści
Blog.

OZE pewny pracodawca na niepewne czasy

Dla niemal wszystkich rok 2020 był ciężki pod względem zatrudnienia. Wiele osób straciło pracę, wiele żyło w ciągłym strachu, że może ją stracić. Rynek pracodawców się zamknął i znalezienie nowej nie było łatwym zadaniem. 

Gdzie zatem szukać zatrudnienia? 

Pandemia osłabiła wiele segmentów gospodarki na całym świecie. Jest jednak branża, która pomimo kryzysu wciąż się rozwijała i była otwarta na nowych pracowników i ich przebranżowienie. Mowa o branży odnawialnych źródeł energii, która stała się ratunkiem dla wielu osób, które straciły swoje zatrudnienie.

Branża OZE to przyszłość energetyki na całym świecie. Jest ona rozwiązaniem na problem globalnego ocieplenia ale również ekonomicznego i ekologicznego zasilania domów, gospodarstw rolnych, fabryk i biur. Dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii jesteśmy w stanie zniwelować szkodliwą produkcję gazów cieplarnianych, którą wypuszczamy do atmosfery. Z pewnością OZE to nie moda, to dynamicznie rozwijająca się przyszłość nas wszystkich. To również ważny element strategii Zielonego Ładu, wprowadzonej pod koniec 2019 roku przez Unię Europejską. Zawiera ona dokładnie rozplanowane działania, które do 2050 roku mają sprawić by Europa stała się całkowicie neutralna klimatycznie. Do tego jednak potrzeba rąk do pracy. 

 Zacznij pracę w OZE już dziś

Rozpoczęcie pracy w branży OZE już teraz, da Ci szansę na dynamiczny rozwój kariery zawodowej i stabilność zatrudnienia na kolejne kilkanaście lat. W trakcie poszukiwań skoncentruj się na dużych firmach o wyrobionej renomie, jej działaniach i dobrze zaplanowanej strategii na kolejne lata. 

Columbus Elite jest świetnym wyborem dla osób, które chcą rozpocząć pracę jako agent sprzedaży OZE. Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pozwoliło nam wypracować skuteczny system sprzedażowy. A dzięki naszej Grupie Kapitałowej Columbus nasi doradcy mogą zagwarantować swoim klientom najlepszej jakości technologię jak i również jedyną w Polsce kompleksową usługę Bilansowania 1:1.

Jeżeli chcesz pracować jako agent sprzedaży, wyślij do nas swoje CV: https://columbuselite.pl/#anchor-dolacz-do-nas

Columbus Elite również dla firm

W pierwszym kwartale 2021 roku Columbus Elite ruszył z nową ofertą Zielona Franczyza dla mniejszych jak i większych przedsiębiorców. Jest to idealne rozwiązanie na wejście w OZE pod skrzydłami z silnej marki. Dzięki Zielonej franczyzie możesz rozwinąć swój biznes i zagwarantować sobie stabilność na długie lata.

Jeżeli masz własną firmę i szukasz mocnego partnera biznesowego, skontaktuj się z nami: https://columbuselite.pl/zielona-franczyza/