Przejdź do treści
Blog.
ile zarabia przedstawiciel handlowy

System prowizyjny – sam decydujesz, ile zarabiasz

Rynek pracy bogaty jest w przeróżne oferty dla przedstawicieli handlowych oraz sposoby naliczania wynagrodzenia za zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Dla jednych praca na etacie ze stałą pensją jest zadowalająca. W przypadku Columbus Elite nie ma górnej granicy dotyczącej tego, ile zarabia handlowiec i z każdym miesiącem może on otrzymywać coraz większe przelewy od pracodawcy. Dziś zaprezentujemy system prowizyjny, który od lat sprawdza się w Columbus Elite.

Czym jest system prowizyjny?

Ten sposób wynagrodzenia zakłada zależność wysokości pensji od zaangażowania w pracę. Im większa będzie sprzedaż, tym większą otrzymasz prowizję. Jest to uczciwy sposób mobilizacji pracownika, ponieważ tylko on ma wpływ na to, ile będzie zarabiał. W Columbus Elite nie ma górnej granicy prowizji, szanujemy pracę naszych Przedstawicieli Handlowych i potrafimy ją odpowiednio nagrodzić. W naszej strukturze sprzedażowej znajduje się ponad 500 osób, świadczy to o tym, że wewnętrzne metody działania są zadowalające.

 

Ile zarabia handlowiec Columbus Elite?

W pierwszym miesiącu pracy w Columbus Elite możesz zarobić nawet 5000 zł. A to tylko przedsmak tego, co możesz osiągnąć w kolejnych miesiącach pracy, gdy Twoje kompetencje sprzedażowe zdecydowanie będą lepsze. Praca na etacie nie daje takich możliwości. Często pracownicy skarżą się na stały, niski poziom wynagrodzenia przez długie miesiące. Ten sposób wynagrodzenia demotywuje i sprawia, że pracownicy nie czują się docenieni. Zupełnie inaczej wygląda sprawa w przypadku systemu prowizyjnego, w którym sky is the limit.

Jak Columbus Elite motywuje pracowników do pracy? 

W ramach systemów motywacyjnych Columbus Elite nagradza pracowników na wiele sposobów. Jeśli chodzi o motywację pieniężną, to właśnie prowizja jest tu kluczowym elementem. Praktykujemy również pozapłacowe systemy motywacji. Wyjazdowe szkolenia zewnętrzne dla najlepszych handlowców cieszą się wielkim uznaniem, ponieważ to dzięki nim Doradcy Energetyczni mogą pozyskiwać wiedzę potrzebną do zwiększenia sprzedaży. 

Pracuj w Columbus Elite, u nas znajdzie zatrudnienia każda osoba, która chce zdobyć doświadczenie w branży OZE. Potrafimy zauważyć i nagrodzić jakościową pracę. Aplikuj poprzez formularz kontaktowy.

Zajrzyj na nasz profil Facebook’owy!