Przejdź do treści
Blog.
Serwis 24h od Columbus

Serwis 24h od Grupy Columbus

Troska o naszego Klienta i poczucie jego bezpieczeństwa jest dla nas najważniejsze. Dlatego w całej Grupie Kapitałowej Columbus została uruchomiona specjalna całodobowa infolinia w soboty, niedziele i święta, czyli serwis 24h.

Czym jest serwis 24h od Columbus?

Dbałość o Klienta polega na ciągłym rozwoju i ulepszaniu oferowanych usług. Chcemy nie tylko gwarantować najlepszą technologię, ale również najlepszą z możliwych obsługę Klienta. W razie nagłych wypadków w najmniej spodziewanym momencie nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc. Razem chcemy budować lepszą zieloną przyszłość, dlatego wzajemne zaufanie jest najważniejsze.

Nasi Klienci mają pewność, że wybierając ofertę Columbus, otrzymują pełne wsparcie, produkty najwyższej jakości i pomoc 24h. 

Pomoc 24h od Columbus Elite

Bez wątpienia wybierając firmę, ważną rzeczą jest sprawdzenie oferowanych usług “po montażu”: instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła. Dość często zdarza się, że Klienci pozostawieni są sami sobie, bez żadnej możliwości serwisu ze strony firmy montującej. 

Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym Klientom pełnej satysfakcji z naszych usług. Zależy nam, by na każdym etapie, mieli zapewnioną profesjonalną obsługę i sprzęt najwyższej jakości. W tym celu powstał właśnie Serwis 24h od Columbus Elite.

W Columbus Elite Klienci mają zagwarantowaną opiekę od A do Z, dzięki usłudze Columbus Care:

  • profesjonalny audyt energetyczny;
  • projekt techniczny instalacji;
  • wyszkoloną ekipę monterską;
  • złożenie wniosku do zakładu energetycznego o wymianę licznika na dwukierunkowy;
  • złożenie odpowiedniej dokumentacji do programu “czyste powietrze”, “mój prąd”;
  • infolinia BOK,
  • całodobowa infolinia specjalna w soboty, niedzielę i święta.

Serwis 24 – kompleksowa pomoc naszych specjalistów

Chcesz mieć pewność, że otrzymasz kompleksową usługę najwyższej jakości, a w razie ewentualnych problemów, będziesz mieć pełne wsparcie? Wybór jest prosty, Columbus Elite. 

Nasi pracownicy całodobowo czuwają przy specjalnej infolinii pod numerem 22 118 99 57. 

Skontaktuj się z nami już dziś i postaw na usługę od lidera branży OZE!