Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite z tempem rozwoju +1000%

Samo założenie działalności do trudnych czynności nie należy. Jednak założenie działalności i zwiększenie jej kapitału o niemalże 1000% to już nie lada wyczyn! Jak dokonało tego Columbus Elite? W czym tkwi sekret sukcesu organizacji? Odpowiedź kryje się w naszych wartościach: #thinkpower i #thinkpeople. 

Wyniki Columbus Elite mówią same za siebie

Niedawno opublikowaliśmy szczegółowy raport dotyczący naszych dokonań w 2020 roku. Możecie znaleźć go tu. Są w nim zaprezentowane nasze najważniejsze osiągnięcia, warto dodać że wszystko czego dokonaliśmy, było możliwe dzięki zaangażowaniu naszych Doradców Energetycznych.

 

#thinkpower jest naszym motywem przewodnim, dzięki któremu co miesiąc podwyższamy sobie poprzeczkę, realizując coraz to lepsze wyniki sprzedażowe. 2020 rok udowodnił nam, że jesteśmy mocną grupą sprzedażową, która potrafi zwiększyć liczbę instalacji o 981%. Łączna moc zainstalowanych paneli fotowoltaicznych to 48 MW. Naszą chlubą jest to, że w 2020 roku obsłużyliśmy aż 10847 Klientów. Niewiele jest firm, które potrafią osiągnąć taki wynik w rok.

Nie da się ukryć, że jest to efekt skrupulatnie przemyślanej strategii rozwoju firmy. Ciągle staramy się dbać o to, by tworzyć nowe rozwiązania technologiczne, być na bieżąco z nowinkami energetycznymi i odpowiadać na zapotrzebowanie Klientów. 

 

#thinkpeople – ciężko jest uzyskać pozycję lidera branży oze bez zgranego zespołu, który chce się rozwijać, pomagać sobie i wspierać się. To jest właśnie naszą potęgą i zawsze będziemy dążyć do tego, aby nasi Pracownicy byli doceniani i odpowiednio wynagradzani. Wysoki poziom sprzedaży w 2020 roku był możliwy dzięki rekordowej liczbie osób pracujących w terenie. Pół tysiąca Pracowników Columbus Elite codziennie dostarcza Polakom produkty energooszczędne. Wszyscy uczestniczyli w szkoleniach, na których można pozyskać ogrom wiedzy produktowej oraz technicznej. W ubiegłym roku takich szkoleń przeprowadziliśmy aż 400 w całej Polsce. 

 

Buduj z nami Columbus Elite 

Nieustannie powiększamy nasze zespoły sprzedażowe, ponieważ chcemy aby 2021 r. był dla nas tak samo korzystny jak ubiegły rok. Możemy tego dokonać z Twoja pomocą. Jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży – nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy! Dlatego uwierz w siebie i osiągnij z nami więcej! Aplikuj. 

Byłeś już na naszym Facebook’u?