Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite – co nas motywuje?

To czy czujesz się w pracy dobrze zależy od wielu czynników. Dla jednych komfort pracy to zgrany zespół, dla drugich to możliwość rozwoju, a do trzeciej grupy należą Ci, dla których wartości firmy nie są obojętne. Dziś skoncentrujemy się na ostatniej grupie osób. Omówimy wartości Columbus Elite, aby łatwiej można było zrozumieć, dlaczego dla pracowników wartości i misja mają znaczenie.

Jakimi wartościami żyje Columbus Elite?

Jako firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań ekoenergetycznych do domów jednorodzinnych, nasze wartości są ściśle związane z ekologią. Działamy, by mieć realny wpływ na zmniejszenie emisji spalin poprzez instalację, np. paneli fotowoltaicznych na dachach Klientów. Naszą misją jest szerzenie świadomości wśród Polaków na temat dbania o środowisko. Już teraz możemy, być z siebie dumni, ponieważ z roku na rok liczba instalacji jest coraz większa. Oznacza to, że systematycznie przybywa nowych zwolenników zielonej energii. Przeczytaj też o ideach #thinkpower i #thinkpeople.

Mam wiedzę, przydatną do pracy w Columbus Elite

Kiedy już wiesz jakie przesłanki nadają rytm Columbus Elite, łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o chęci pracy w naszej organizacji. Jeśli tak jak my, jesteś zwolennikiem dbania o środowisko, będziesz czuł się u nas komfortowo. Swoją ekologiczną wiedzę z łatwością będziesz mógł wykorzystać w codziennym życiu firmy, tym samym przyczynić się do zwiększenia ekologicznej świadomości u kolegów z zespół jak i klientów.

Mam wpływ na realizację misji firmy

Pracując jako Doradca Energetyczny w Columbus Elite, im więcej zdobędziesz klientów chętnych do zainstalowania paneli fotowoltaicznych, tym czystsze będzie powietrze. Brzmi jak marzenie wiecznie odkładane na później? Musisz wiedzieć, że każdy panel fotowoltaiczny zamontowany na dachu to zmniejszenie zapotrzebowania na węgiel. Bądź ekobohaterem!

W Twoim życiu nie brakuje miejsca na ekologię? Ciągle powtarzasz bliskim jak mają funkcjonować, by nie produkować śladu węglowego? Czekamy na Ciebie! Wyślij do nas CV i razem z nami twórz czystą Polskę!.

Widziałeś już nasz profil na Facebook’u?