Przejdź do treści
Blog.

Columbus Elite rekrutuje – przeczytaj!

Aby dostać pracę marzeń, czasem szczęściu trzeba pomóc. Jak to zrobić, gdy pandemia zadomowiła się w Polsce na dłużej i mocno ograniczyła przedsiębiorcom możliwości na rozwój? Wpisywałeś już w google: fotowoltaika praca? Gwarantujemy, branża OZE, potrzebuje bohaterów Sprzedaży. Najlepsze warunki współpracy dostaniesz w Columbus Elite.

Znajomi prawdziwą kopalnią ofert pracy

XXI wiek stoi pod znakiem nowych technologii i świata wirtualnego, więc nikogo nie dziwi, że wszystko jest dostępne w zasięgu ręki. Podczas poszukiwania pracy, korzystaj z mediów społecznościowych. Często znajomi publikują wpisy, w których jasno komunikują, że ich firmy poszukują pracowników. Takie okazje są na wagę złota, ponieważ możesz od razu dowiedzieć się od znajomego czegoś więcej na temat pracy.

Dołącz do Columbus Elite

Masz na oku firmę, do której chciałbyś dołączyć? Sprawdzaj regularnie strony internetowe i zakładki z ofertami pracy, ponieważ może akurat są prowadzone rekrutacje. Tak jak to jest w przypadku Columbus Elite. Na naszej stronie na bieżąco publikujemy oferty pracy, które są dedykowane osobom lubiącym kontakt z ludźmi oraz ceniącym sobie rozwój osobisty.

Sieć kontaktów w Twoim bliskim sąsiedztwie

Ktoś z Twojego otoczenia ma pracę, która mogłaby spełnić także Twoje oczekiwania? To czas, na krótką przygodę detektywistyczną. Zadawaj proste pytania: jak Ci się pracuje? Jesteś zadowolony z obecnej pracy? Taki zestaw pytań, pozwoli Ci jednoznacznie ustalić czy chcesz podjąć dalsze kroki rekrutacyjne czy odpuścić. Jak dotrzeć do pracowników firmy? Pomoże Ci w tym Linkedin. Weźmy za przykład Columbus Elite, który na tym portalu ma szeroką sieć kontaktów. Spróbuj znaleźć pracownika, który wykonuje zadania będące w Twoim kręgu zainteresowań. Możesz też podpytać, jak wygląda proces rekrutacji.

Jeśli czytasz ten artykuł, to znak, że jest on adresowany właśnie do Ciebie. W Columbus Elite poszukujemy Sprzedawców, którzy chcą działać dla dobra planety poprzez dystrybucję rozwiązań ekoenergetycznych do domów jednorodzinnych.

Wyślij do nas CV i zacznij pracować w miejscu, dzięki któremu będziesz mógł się realizować.