Przejdź do treści
Blog.

Paweł Bednarek potraja wielkość firmy!

Rozwój biznesu, to nie bułka z masłem. Twórcze wizje i duch przedsiębiorczości nie wystarczą. Zwyczajnie trzeba wiedzieć co i kiedy zrobić, aby cała para nie poszła w gwizdek. Co daje najwięcej efektów i jak od mikro przedsiębiorcy w rok przejść do prezesa kierującego spółką giełdową, o której pisze Forbes? Poznaj tajemnice wzrostu Columbus Elite.

Paweł Bednarek – ambitne działania w branży oze

Columbus Elite dająca pracę ponad 300 przedstawicielom handlowym w branży oze, to dziś lider sprzedaży fotowoltaiki w Polsce. Rok temu jako mały start-up w sektorze odnawialnych źródeł energii przekonywał do swojej oferty pracy. Czy odnawialne źródła energii mają biznesowy sens? Rok wystarczył, aby przez rynek pracy w Polsce przeszedł prąd, a fotowoltaika i oze były na ustach handlowców, dla których Columbus Elite miał niepowtarzalną ofertę. Paweł Bednarek i Rafał Kołłątaj od początku mieli na to swój plan.

Od wielkich marzeń do wielkich kroków

Jak wysoko jest twoja poprzeczka? Jeżeli ustawiona jest na bezpiecznej wysokości, to oznacza, że wcale nie musisz wysilać się, by prowadzić swój obecny biznes. Wielkie pieniądze i duży wzrost nie czekają na ciebie w najbliższej perspektywie. Bycie przedsiębiorcą z apetytem to bycie realistą, a ten rozumie, że bez większego trudu nie można spodziewać się większych rezultatów. Sny o potędze bez mądrej i codziennej pracy nie dadzą nic, oprócz tego, że będziesz kręcisz się w kółko. Jesteś fachowcem, ekspertem w swojej dziedzinie? To świetnie, ale wzrost wymaga zmian, które trzeba wdrożyć – autorski system pracy, szkoleń, obsługi klientów i sprzedaży, to była siła Columbus Elite, wspomina Paweł Bednarek Prezes Spółki.

Zaufanie, mocne strony i koniec podcinania skrzydeł

Otoczenie ciągnie cię na dno? Marzenia na wielką skalę są nie dla Ciebie, bo patrzysz na świat pod bezpiecznym kątem? Zmiany i rozwój wymagają skupienia się na celach, a nie na swoich słabościach i złych cechach charakteru. Asem w rękawie Columbus Elite były jej atuty – 12 lat doświadczenia w międzynarodowej sprzedaży, wyjątkowy produkt, niepowtarzalny system pracy. Wielość firmy wzrosła trzykrotnie, a fotowoltaika stała się dla wielu handlowców z Polski nie tylko pracą, ale też filozofią życia. Troska o kondycję planety, czyste powietrze, tańszy prąd i perspektywy bezpiecznej pod kątem zarobkowym przyszłości, to motywacje do wzmożonej pracy.

Widziałeś już nasz profil na Facebook’u?