Przejdź do treści
Blog.

Praca w OZE #instafriendly – przeczytaj!

Kawiarnie, restauracje i przedsiębiorstwa urządza się dziś w taki sposób, aby dobrze wyglądały w kadrze. Absolutnie wszystko ma być przede wszystkim „fotogeniczne” oraz świetnie prezentować się w social mediach. Czy życie realne przenosi się do świata wirtualnego? Czy praca w branży OZE to szansa dla influencerów na dobre zarobki?

 

Wirtualny Insta Świat 

Wirtualne zdjęcia z wakacji, zdjęcia samochodów, jedzenia, ale również biur trafiają do serwisów społecznościowych błyskawicznie i w ilości hurtowej. Firmy prezentujące swój wizerunek w sieci ścigają się w coraz to bardziej kolorowych ideach architektonicznych. Dążą do tego, aby miejsce pracy było atrakcyjne. Im ładniej tym lepiej! #instafriendly praca kusi młodszą część społeczeństwa już czymś więcej niż owocowymi środami i play station. Kiedy to jeszcze połączymy z eko trendami – robi się jeszcze bardziej trendy. Przodują tu zdecydowanie firmy z branży OZE, gdzie praca naturalnie wiążę się z eko trendami na co dzień. 

 

Praca w branży OZE jest #instafriendly

Instagram jest nadal bezkonkurencyjny w swojej kategorii serwisów fotograficznych. Miesięcznie z aplikacji korzysta miliard osób. Instagram wylewa się już z telefonów i płynnie przeradza się w rzeczywistość. Budynki, atrakcje turystyczne, restauracje, biura, wizje przedsiębiorstw projektowane „pod Instagram” to podsuwanie ludziom idealnych kadrów do szybkiego podzielenia się ze światem. Trochę jak wirtual w realu. Kto nie chciałby chwalić się, że pracuje w firmie z hamakami ze słomy i sztuczną eko plażą dla lepsze relaksu podczas przerw. 

Rekrutacja branży OZE w Social Mediach

Rekrutacja też przeniosła się na Insta? Jak wszystko … Nas najbardziej interesuje praca w branży OZE, więc dorzucamy swoje zielone 5 groszy do instagramowej społeczności rekrutując przedstawicieli handlowych! I wiecie co, sprawia nam to dużo radości, bo jest tam kolorowo, ekologicznie, ludzie się uśmiechają czują ten sam flow co my! Sprawdźcie co u nas, zobaczcie na jakie stanowiska rekrutujemy, wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom!