Przejdź do treści
Blog.

Praca w Columbus Elite – 5 powodów

Budowanie kariery jest przyjemne i skuteczne pod warunkiem rozpoczęcia jej w odpowiednim miejscu. W szeregach Columbus Elite mile widziane są osoby, które nie chcą tracić czasu na przypadkowe zajęcia i interesuje je dynamiczny rozwój połączony z satysfakcjonującym wynagrodzeniem. Przeczytaj o tym, dlaczego warto rekrutować do Columbus Elite.

 

Konkurencja daleko w tyle

Kiedy ostatnio Twój pracodawca zorganizował dla Ciebie szkolenie? Czyżby nie było na to środków albo czasu? Pracownicy Columbus Elite regularnie biorą udział w szkoleniach, co pozytywnie wpływa na ich wydajność i efektywność podczas pracy. Jedna z naszych wartości #thinkpower stale przypomina nam o tym, że poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszanie usług jest nieodzowne do utrzymania pozycji lidera sprzedaży w branży OZE. Dlatego im więcej poświęcimy czasu naszym zespołom, tym łatwiej będzie utrzymać nam wyniki sprzedażowe i zostawić konkurencję daleko w tyle.

Dobrze zarabiamy!

Irytacja z powodu niskiego wynagrodzenia w dłuższej perspektywie jest nie do zniesienia. Dlatego w Columbus Elite doceniamy dobrze wykonaną pracę, a mianowicie nagradzamy naszych Sprzedawców wysokimi premiami. W ramach urozmaicenia pracy i dostarczenia ciekawych doświadczeń, najlepsi Sprzedawcy mają możliwość wzięcia udziału w biznesowych sesjach fotograficznych lub wyjazdowych szkoleniach. Takie wydarzenia dostarczają wiele radości, pozwalają zdobyć nowe umiejętności przydatne w pracy Sprzedawcy.

Ciągle się uczymy!

Rozwój firmy jest ściśle związany ze zdobywaniem nowych kompetencji przez pracowników. Im więcej poświęcamy czasu na rozwój osobisty, tym pewniej czujemy się w kontakcie z Klientem. W Columbus Elite rozumiemy, że naszą wartością są ludzie, więc organizujemy dla nich szkolenia dostosowane do potrzeb. Grupy sprzedażowe mają potrzebę popracować nad sposobami komunikacji? Proszę bardzo! Pojawiają się sygnały, że przydałyby się szkolenia produktowe – mówisz masz! W związku z powiększającą się strukturą, cyklicznie realizujemy program szkoleń wdrożeniowych, dostosowując go do zapotrzebowania słuchaczy.

Praca zespołowa

Jesteś towarzyski i lubisz kontakt z ludźmi? Świetnie! Praca w Columbus Elite to szansa na poznanie wielu ciekawych ludzi, którzy emanują dobrą energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Działamy w duchu #thinkpoeople, więc możesz liczyć na dużą dawkę motywacji do działania i wsparcia od drużyny, która tak samo jak Ty jest silna i pewna siebie. Dołącz do nas i zobacz jak wygląda praca w zespole, w którym każdy ma swój wkład w rozwój firmy.

Praca w Columbus Elite to eko misję!

Każdy ma inne motywacje do pracy, jedną z nich jest dbanie o ekologię. Produkty Columbus Elite mają bezpośredni wpływ na stan środowiska, ponieważ zmniejszają poziom smogu, a to jest jak miód na serce dla fana życia w zgodzie z naturą. Im więcej paneli fotowoltaicznych będzie na polskich dachach, tym więcej eko korzyści. Ściśle wiąże się to z misją Columbus Elite nawiązującą do dbania o planetę. Dołącz do nas, jeśli los środowiska jest tak samo ważny dla Ciebie, jak dla nas. Oczekuj od pracy tego, że poza ekonomicznymi czynnikami, zapewni Ci także rozwój osobisty i zdobywanie nowych kompetencji. Tylko wtedy będziesz czuł, że nie marnujesz czasu w miejscu zatrudnienia. Dołącz do Columbus Elite i zobacz jak wiele korzyści można czerpać z pracy w naszej organizacji. Zachęcamy do zajrzenia do naszych profili w mediach społecznościowych, ponieważ zamieszczamy w nich informacje na temat obecnie prowadzonych rekrutacji. Jeśli, któreś ogłoszenie przykuło Twoją uwagę, odezwij się do nas. Praca czeka na Ciebie 🙂

Jesteśmy na Facebook’u!