Przejdź do treści
Blog.

Praca zespołowa w Columbus Elite

Pasja, zaangażowanie i praca na rzecz środowiska – to przesłanki motywujące pracowników Columbus Elite do działania. Każdego dnia uczymy się nowych kompetencji i zdobywamy cenne doświadczenie. Nasi Partnerzy mają szansę rozwijać się zawodowo i odnosić sukcesy sprzedażowe.

Praca w słusznej sprawie

Nie bez powodu, jedną z idei nadającą dynamiczne tempo rozwoju organizacji jest #thinkpeople. Dla nas jest to symbol pracy z ludźmi, którzy chcą aktywnie działać dla dobra środowiska poprzez wykorzystanie zdobytych kompetencji. Nasz zespół to wachlarz przeróżnych osobowości i temperamentów, każda osoba wnosi do Columbus Elite coś wartościowego i właśnie z tego powodu, panuje u nas przyjacielska atmosfera. Relacje międzyludzkie, które tworzymy w zespole mocno przekładają się na efekty naszej pracy. To za ich sprawą powstał program Columbus Care, który zapewnia komfort i spokój ducha Klientów. Jest to nasze zobowiązanie wobec Inwestorów, którym dajemy 15-letnią gwarancję na wsparcie serwisowe po zakupie paneli fotowoltaicznych. Ze względu na to, że program zapewnia kompleksowe wsparcie dla Klientów, został on wyróżniony odznaczeniem Teraz Polska. Pękamy z dumy, ponieważ nasza troska o dobre relacje z Klientami i dbałość o ich inwestycje, zostały wyróżnione tą szczególną nagrodą.

Praca na rzecz zielonej energii

Rozwój nowych technologii i zapotrzebowanie rynku jest bardzo dynamicznie. I to właśnie ta dynamika napędza nas do działania, ponieważ ciągły rozwój i udoskonalanie sieci sprzedaży są zapisane w DNA Columbus Elite. Nasza druga idea – #thinkpower – skłania nas do stałego podnoszenia sobie poprzeczki poprzez wprowadzanie usprawnień, dzięki którym organizacja funkcjonuje jeszcze lepiej. To właśnie ta myśl towarzyszyła nam, gdy podjęliśmy decyzję o wejściu na Giełdę Papierów Wartościowych. W trzecim kwartale 2020 roku nasz zespół pracował w pocie czoła, aby zamknąć ten okres z imponującym wynikiem. Zaangażowanie i determinacja opłaciły się, ponieważ liczba nowych Klientów w tamtym okresie wyniosła aż 3 775. Jest to ogromny powód do dumy, ponieważ to nasza praca miła wpływ na poprawę stanu środowiska. Suma zainstalowanej mocy również robi wrażenie, wyniosła ona niebagatelne 17 050, 62 kWp. Takie liczby są jak miód na serce, ponieważ oznacza to, że jest jeszcze nadzieja, na środowisko wolne od zanieczyszczeń.

Przeczytaj o nas w Forbes’ie

Przedstawiciele Columbus Elite mieli okazję brać udział w ważnym projekcie, realizowanym dla gazety Forbes, który co miesiąc podejmuje najważniejsze tematy związane z gospodarką, finansami i społeczeństwem. Była to dla nas niepowtarzalna szansa do zaprezentowania swojego stanowiska, na łamach prestiżowego magazynu, dotyczącego troski o środowisko. W opublikowanym artykule, ze starannością omawiamy pozytywne aspekty ekoenergetycznych rozwiązań, które są dedykowane dla domów i przedsiębiorstw. Całą treść artykułu możecie znaleźć w papierowym wydaniu Forbes (01/21), zapraszamy do lektury.

Stań się częścią zespołu Columbus Elite

Jesteś urodzonym sprzedawcą? Potrafisz godzinami opowiadać o produkcie, który proponujesz Klientom? Wyślij do nas CV i wejdź na wyższy poziom kariery. Stań się częścią zespołu, który ambitnie sięga po więcej i nie boi się wyzwań. Jeśli dopiero zaczynasz swoją zawodową przygodę i jeszcze nie miałeś okazji zdobyć doświadczenia – nie krępuj się i odezwij się do nas! Prowadzimy cykliczne szkolenia dla wszystkich naszych Pracowników, przy zaangażowaniu i inicjatywie, szybko poznasz zadania Agenta Sprzedaży. Kto wie, może wraz ze zdobywaniem nowego doświadczenia stworzysz swój własny zespół sprzedażowy? Praca w Columbus Elite zapewni Ci mnóstwo ciekawych projektów! Aplikuj!

 

Byłeś już na naszym Facebok’u?