Przejdź do treści
Blog.
Columbus day

Columbus Elite ogłasza wejście na giełdę- fotorelacja

Columbus Elite ogłasza wejście na giełdę – zobacz zdjęcia z konferencji

9 października spółka Columbus Elite miała swój wielki dzień. Podczas Konferencji zorganizowanej w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, transmitowanej online, zostały ogłoszone informacje, które rozpoczęły nową historię Columbus Elite.

Columbus summit
Columbus summit 2
columbus elite 09.10.20

Konferencja była dobrym momentem do zaprezentowania nowości produktowych. Do naszej oferty dodaliśmy ładowarki samochodowe oraz nowy typ panelu fotowoltaicznego, który posiada elementy dekoracyjne.

Najważniejszym momentem dla Prezesów Columbus Elite, Pawła Bednarka i Rafała Kołłątaja było złożenie podpisów wraz z Dawidem Zielińskim, Prezesem Columbus Energy S.A., na symbolicznej tablicy, która już zawsze będzie upamiętniać tamten wieczór.

Columbus Day
columbus day

Realizując krok po kroku strategię firmy, spółka Columbus Elite w końcu znalazła się na GPW, stała się spółką publiczną. “Chcemy dzielić się potencjałem, dlatego 100% inwestycji z zysków jest inwestycjami w OZE.” – Paweł Bednarek, Prezes Columbus Elite.

Wydarzenie było dobrym sposobem na nawiązanie nowych znajomości biznesowych. Brali w nim udział eksperci rynku fotowoltaicznego, którzy chętnie dzielili się swoja wiedzą i doświadczeniami.

columbus day

Zwieńczeniem konferencji był pokaz baletu. Jego choreografia była utrzymana w tonie futurystycznym. Muzyka, rytm i oświetlenie dopełniały całość i dawały poczucie przeniesienia się do przyszłości. Uwagę przykuwały stroje artystów, były pełne kolorów, ale też ciemnych i zdecydowanych akcentów. Całość sprawiła olbrzymie wrażenie, a taniec oglądało się z przyjemnością.

balet columbus day
balet columbus day 2

Przeczytaj więcej o zmianach w spółce. Komunikat dotyczący zmian w Columbus Elite z 9.10.20r.

columbus day summit