Przejdź do treści
Blog.

Handlowiec – Gdańsk. Znajdź pracę marzeń!

Szukasz pracy w Gdańsku? Zastanawiałeś się kiedyś, czy praca jako przedstawiciel handlowy jest dla Ciebie? Nie masz doświadczenia? To nie problem! Przerwij przeglądanie ofert pracy i przeczytaj naszego bloga. 

Większość z nas dorasta, marząc o ekscytujących karierach, ale wraz z wiekiem te marzenia i cechy, których szukamy w pracy, mogą się zmienić. Nawet jeśli nie spełniasz swoich dziecięcych marzeń związanych z karierą, częścią odkrywania celu w naszym życiu jest znalezienie pracy, która jest zgodna z naszymi zainteresowaniami i tym, co jest dla nas ważne.

Przejrzałeś już setki ofert w Gdańsku lub w innych miastach a wciąż nie znalazłeś idealnej? Interesuje Cię praca od zaraz? Chcesz się rozwijać i stać się specjalistą branży oferującej najlepsze zarobki? Zrób sobie przerwę od przeglądania ofert i przeczytaj naszego bloga.

Oferty pracy w Gdańsku. Jak znaleźć pracę marzeń?

Jak znaleźć pracę marzeń, gdy nie wiesz czego chcesz? Młode osoby często martwią się, że nie mają odpowiedzi lub nawet pomysłu, na to, co zamierzają robić w swojej pierwszej pracy, nie mówiąc już o znalezieniu pracy marzeń. To zupełnie normalne — większość z nas nie decyduje się na wymarzoną karierę tuż po ukończeniu szkoły. Gdzie szukać pierwszej pracy? Jak stać się specjalistą, cieszyć się dobrymi zarobkami i czerpać satysfakcję ze swojej pracy? 

Nie możesz po prostu wyszukać w Google „znajdź wymarzoną pracę” lub „jaka kariera jest dla mnie odpowiednia?” i uzyskać dostosowaną odpowiedź do Twoich umiejętności.  Aby stać się specjalistą musisz mieć chęć rozwijania się i determinację na drodze do celu. 

Przede wszystkim poznaj swoje umiejętności i mocne strony! Spojrzenie na to, w czym jesteś dobry i co sprawia, że praca daje Ci satysfakcję, jest skutecznym sposobem oceny ścieżki kariery, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Właściwa praca powinna odpowiadać Twoim zainteresowaniom i umiejętnościom. Po zidentyfikowaniu cech, których szukasz w swojej wymarzonej pracy, warto stworzyć listę swoich umiejętności i mocnych stron. Na przykład: umiejętnością miękką, którą posiadasz, może być komunikacja, a jedną z twoich mocnych stron może być to, że szybko się uczysz. Te informacje mogą pomóc zweryfikować Ci w jakiej dziedzinie możesz zacząć pracę od zaraz i budować swoją karierę.

Przedstawiciel handlowy 

Praca jako przedstawiciel handlowy polega przede wszystkim na pozyskiwaniu klientów. Na różnych portalach ogłoszeniowych  pewnością widziałeś oferty pracy dla specjalistów obsługi klienta w branży sprzedaży w Gdańsku czy z innego miasta. Często jest to praca od zaraz ale wymaga bycia specjalistą ds. obsługi klienta lub doświadczenia w sprzedaży.

W Columbus Elite, nasi przedstawiciele handlowi są przede wszystkim doradcami. Co to znaczy? Nie sprzedajemy produktu a rozwiązania. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, oferując usługi które pozwolą mu obniżyć koszty energii elektrycznej i zagwarantują bezpieczeństwo energetyczne. Nasza spółka związana jest z branżą OZE. Odnawialne źródła energii to dziś najszybciej rozwijająca się branża na całym świecie. Posiadamy biura w Gdańsku oraz innych miastach. 

Jako największa grupa sprzedażowa branży OZE w Polsce, rekrutujemy doradców oferując pracę od zaraz.

Nie masz doświadczenia? To nie problem. Już na starcie otrzymasz pakiet szkoleń, które pozwolą Ci stać się specjalistą i osiągać doskonałe wyniki Nauczymy Cię jak rozmawiać z klientem oraz jak przedstawiać ofertę w której znajdują się pompy ciepła, magazyny energii czy panele fotowoltaiczne. Prowadzimy rekrutacje we wszystkich polskich miastach, również w Gdańsku. 

Szukasz pracy w Gdańsku? Nie masz doświadczenia? To nie problem! 

Jeśli przeglądasz oferty pracy w Gdańsku lub innych miastach, możesz być zniechęcony ponieważ na wiele stanowisk wymagane jest wieloletnie doświadczenie. Rozważałeś pracę jako przedstawiciel handlowy? Jeśli nie, uwierz że warto! W Columbus Elite brak doświadczenia nie jest problemem pod warunkiem że z zapałem stawiasz czoła swoim celom i podejmujesz kroki, aby osiągnąć wymarzoną pracę. I co ważne, możesz pracować z dowolnego miasta!

Jako handlowiec możesz liczyć na wysokie zarobki już w pierwszym miesiącu swojej pracy. Przedstawione zarobki w ofertach pracy nie zawsze są satysfakcjonujące, zwłaszcza gdy szukasz pracy bez doświadczenia. W Columbus Elite nie musisz być specjalistą do spraw obsługi klienta. Jesteś doradcą, który przede wszystkim ma pomóc klientowi na drodze do niezależności energetycznej. To ile zarobisz zależy przede wszystkim od Ciebie. Możesz pracować z dowolnego miasta, budować własną grupę sprzedażową rekrutując specjalistów i mieć zadowolonych klientów w całej Polsce!

Praca od zaraz Gdańsk

Mateusz Janiszewski jest Dyrektorem Międzynarodowym zespołu sprzedażowego w Gdańsku. Od ponad 3 lat współpracuje z Columbus Elite, spółką dostarczającą ekoenergetyczne rozwiązania dla domów w całej Polsce. Jest profesjonalnym managerem i jednym z najlepszych trenerów sprzedaży. Znalazł się w magazynie Forbes, a jego grupa #RekinyPółnocy może pochwalić się świetnymi wynikami.

Mateusz stale rekrutuje nowych handlowców do pracy w Gdańsku i innych miastach. 

Jak mówi: Dzięki Columbus Elite zrozumiałem, jak ważne jest patrzenie na rozwój nie tylko z punktu widzenia jednej osoby ale całego zespołu. To dzięki ludziom z którymi na co dzień pracuję mogłem osiągnąć to, co tej pory wydawało mi się nieosiągalne. Wzajemna motywacja, szkolenia i dobry duch zespołu to motory naszego sukcesu. Dzisiaj nadal rekrutuję i zapraszam do zespołu kolejne osoby, którym mogę przekazać solidne podstawy, aby ich start w branży OZE był skuteczny.

Columbus Elite to lider na rynku OZE. Współpracuje z nami ponad 500 doradców i specjalistów. Zaufało nam już ponad 27 000 klientów! 

Oferty pracy w Gdańsku – gdzie szukać i jaki zawód wybrać?

Łatwo jest czuć się zdezorientowanym co do tego, co masz robić i jaki zawód najlepiej pasuje do twoich zainteresowań. Jak więc możesz zacząć dążyć do tego jednego konkretnego celu, który może rozpalić Twoją pasję? Jak stać się specjalistą w branży przyszłości? Umowa zlecenie, umowa o pracę, współpraca B2B? Co wybrać? 

Wszystko zależy od Twoich preferencji. Warto poznać opinie pracowników i klientów danej firmy. Oferty pracy często nie dają wystarczająco dużo informacji ale możesz sprawdzić strony internetowe i zapoznać się z wartościami firmy, do której pragniesz rekrutować. 

Dołącz do naszej organizacji na Facebooku i innych platformach społecznościowych. Wejdź na LinkedIn i przeczytaj opisy stanowisk pracy lub przeczytaj wywiady i artykuły o ludziach którzy osiągnęli sukces w naszej organizacji. Na przykład, jeśli jesteś ciekawy , jak wygląda dzień z życia handlowca, zobacz naszą serię wideo Zawód OZE a prawdopodobnie będziesz w stanie znaleźć mnóstwo informacji, które pozwolą Ci znaleźć pracę marzeń

Szukasz pracy w Gdańsku? Nieważne z jakiego miasta jesteś. Lubisz nawiązywać nowe kontakty i jesteś otwarty? Aby zacząć pracę od zaraz nie musisz mieć doświadczenia czy być specjalistą obsługi klienta. Prowadzimy rekrutacje w całej Polsce. Sprawdź oferty współpracy dla doradców handlowych i specjalistów sprzedaży na pracadlahandlowca.pl