Przejdź do treści
Blog.
Rozwój zawodowy w Columbus Elite

Rozwój zawodowy w Columbus Elite – SPA

Początek kwietnia był wyjątkowy dla Doradców Energetycznych Columbus Elite. Najlepsi handlowcy spędzili weekend w Fabryce Wełny Hotel & SPA w Łodzi. Był to czas intensywnej nauki i rozwoju zawodowego pod okiem naszych doświadczonych specjalistów.

Szkolenia dla pracowników do podstawa

W Columbus Elite wiemy, jak ważne wspieranie pracowników w ich ciągłym rozwoju. Dlatego przykładamy szczególną wagę do regularnych i profesjonalnych szkoleń. Dzięki takim wydarzeniom, jak te w Łodzi, mamy okazję spotkać się w szerszym gronie i docenić codzienną pracę naszych handlowców. Podczas wyjazdu handlowcy mieli możliwość wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez Pawła Bednarka, Rafała Kołłątaja i Szymona Gruszkę oraz wypocząć w fantastycznym SPA.

Rozwój zawodowy w Columbus Elite

Podczas konferencji zostały też rozdane nagrody dla przedstawicieli handlowych, którzy w ostatnim czasie osiągnęli najlepsze wyniki. Przekazaliśmy nagrody m.in. za najlepsze debiuty i najwyższe wyniki sprzedażowe.

Postaw na rozwój zawodowy

Ostatnie miesiące były pełne wyzwań nie tylko dla naszej firmy, ale i całej branży OZE. Jednak dzięki innowacyjnemu podejściu biznesowemu możemy stawiać sobie coraz to większe wyzwania. Zgodnie z naszą wartością #thinkpower zawsze jesteśmy gotowi do działania, a każdą przeszkodę zmieniamy w wyzwanie. Ten sposób myślenia pozwala nam każdego dnia zmieniać branżę i stawać się lepszymi specjalistami.

Szkolenia dla pracowników

Regularne szkolenia dla pracowników to bardzo ważny element rozwoju zawodowego. Duża dawka motywacji i specjalistycznej wiedzy pozwala osiągać jeszcze lepsze wyniki sprzedażowe. Konferencje takie jak SPA Day w Łodzi to także okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami i świętowania wspólnych sukcesów. Poprzez takie wyjazdy chcemy jako organizacja docenić osoby, które wkładają serce i pasję w swoją pracę. To właśnie dzięki nim możemy wprowadzać ekoenergetyczne rozwiązania w Polsce.

Columbus Elite to miejsce dla Ciebie

Szkolenia w Columbus Elite

W codziennej pracy stawiamy na ciągły rozwój zawodowy. Każdego dnia poszerzamy swoje horyzonty i ulepszamy swój system działania tak, by przynosił on coraz to lepsze efekty. W tak dynamicznej branży, jaką jest OZE, nie możemy spoczywać na laurach.

Szukamy osób, dla których ważne jest poszerzanie swoich możliwości i realizowanie swoich ambicji. Prowadzimy aktywną rekrutację na terenie całej Polski i szukamy ludzi, którzy chcą uczyć się pod okiem specjalistów sprzedaży. Jeśli interesuje Cię praca handlowca i widzisz, jak duży potencjał ma branża OZE, koniecznie dołącz do nas już dziś!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy, zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama!