Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Doradca Energetyczny – co powinno Cię wyróżniać?

Praca handlowca nie należy do najłatwiejszych. Niesie ze sobą wiele wyzwań i wymaga dużego zaangażowania. Aby osiągnąć sukces w tym zawodzie musisz mieć wiele determinacji i lubić kontakt z drugim człowiekiem. Jakie cechy powinien posiadać Doradca Energetyczny?

Praca oprócz źródła dochodu może dawać nam satysfakcję i sprawiać, że będziemy zmotywowani do dalszego rozwoju. W zawodzie handlowca nie trzeba mieć wykształcenia w danym kierunku. Najważniejsze są umiejętności miękkie i systematyczność.

Wytrwałość to klucz do sukcesu

Jak w każdym zawodzie ciężka i systematyczna praca decyduje o tym czy uda nam się osiągnąć sukces. Większość procesów sprzedażowych zaczyna się od pozyskania leada. Bez niego nie ma spotkania ani prezentacji naszego produktu. Dlatego będąc sprzedawcą musisz systematycznie pozyskiwać leady tak by Twój kalendarz był zapełniony spotkaniami!

Doradca Energetyczny a relacje z Klientem

W Columbus Elite Stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientem, który pozwala budować relację opartą na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie. Jako przedstawiciel handlowy musisz potrafić nie tylko mówić o produkcie który oferujesz ale też znaleźć najlepsze rozwiązanie na problemy Klienta. By je znaleźć musisz umieć słuchać. Dlatego oprócz przeprowadzenia prezentacji, skup się na tym co mówi Twój rozmówca. 

W pracy handlowca przydatne są przede wszystkim:

  • otwartość
  • autoprezentacja
  • radzenie sobie ze stresem
  • samodzielność
  • autentyczność
  • aktywne słuchanie
  • pewność siebie oraz wiara w oferowany produkt

Dołącz do Columbus Elite i pracuj z najlepszymi!

W Columbus Elite zależy nam by nasi Doradcy Handlowi mieli odpowiednią motywację i chęć do osiągania swoich celów. Już w pierwszym miesiącu możesz zarobić 6 000 zł! Twoja praca i zaangażowanie zostanie także doceniona premią. Zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia dzięki którym zapoznasz się z produktami i poznasz tajniki sprzedaży. Nie wymagamy doświadczenia jednak z pewnością będzie to dodatkowy atut. 

Chcesz pracować z najlepszymi? Dołącz do naszego zespołu! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy Doradcy Handlowego uzupełnij formularz kontaktowy. Nasz dział HR odpowie na Twoje pytania i przedstawi Ci warunki współpracy. 

Zapraszamy naszego facebooka!