Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Cel który ma znaczenie? Dołącz do nas!

Początek roku to czas kiedy optymizm na nowo się w nas budzi i myślimy sobie: tym razem spełnię swoje noworoczne postanowienia. Nieważne, że te same porzuciliśmy w zeszłym roku. I rok wcześniej… Jak sprawić by tym razem naprawdę nam się udało? Wybierz cel, który ma znaczenie, a nie jest tylko łatwą wygraną!

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest zmiana pracy. Nic dziwnego – jeśli nie daje nam ona satysfakcji ma to wpływ na naszą codzienność.

Zmiana pracy? Znajdź swój cel!

Ludzie, którzy uważają swoją pracę za powołanie i widzą w niej sens, są bardziej usatysfakcjonowani niż ci, którzy widzą w niej „tylko” pracę. Gdy mamy poczucie celu, czujemy się pobudzeni, zmotywowani i szczęśliwi.  Dzięki temu łatwiej jest nam pokonywać przeciwności i znajdować radość w codziennych obowiązkach. 

Zmiana pracy to duży krok dla każdego przedsiębiorcy i pracownika. Nie jest to łatwa decyzja, jednak czasami jest niezbędna by móc się rozwijać i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy.

Kiedy ustalamy cele, łatwo jest zafiksować się na magicznym zakończeniu, kiedy już do niego dotarliśmy i wszystko jest lepsze. Jednak zmiana pracy nie zagwarantuje nam od razu spełnienia i sukcesu jeśli nie włożymy w nią wystarczająco dużo zaangażowania. W każdej branży o sukcesie decyduje wysiłek i determinacja. Nie wystarczy tylko zmienić miejsca pracy by zmienić swoje życie. Warto jednak znaleźć miejsce gdzie będziemy mieli możliwość rozwoju, a praca będzie miała dla nas wartość.

Dołącz do Columbus Elite

Zazwyczaj nasze plany zawodowe są weryfikowane przez firmę w której się zatrudniamy. Narzucony czas pracy, brak elastyczności, może dawać poczucie bezsilności i powodować frustracje.

Szukasz miejsca w którym będziesz mógł być sobą? Zależy Ci na dobrych zarobkach, atmosferze wspierającej rozwój? Dołącz do naszego zespołu. Columbus Elite to największa sieć sprzedażowa branży OZE w Polsce. Nasza misją jest ekotransformacja – zmieniamy polską energetykę w trosce o przyszłe pokolenia. Odnawialne źródła energii to niezwykle dynamiczna branża dająca możliwości budowania kariery zawodowej. Praca jaką na co dzień wykonują nasi Doradcy Energetyczni przynosi im ogrom satysfakcji! Z nami znajdziesz swój cel!

Oprócz dobrych zarobków Doradcy Columbus Elite mają świadomość, że realnie zmieniają świat. Podczas gdy ceny energii nieustannie rosną, Klienci szukają sposobu by obniżyć swoje rachunki za prąd. Zapotrzebowanie na Ekspertów OZE rośnie wraz ze świadomością społeczeństwa – przyszłością energetyki są odnawialne źródła energii!

Dlaczego warto dołączyć do Columbus Elite?

  • Przynależność – wiemy że poczucie, że pasuje się do danego miejsca jest ważne. Dlatego każdego traktujemy jak równego sobie partnera biznesowego. Nasze zespoły sprzedażowe wzajemnie się wspierają i wspólnie pracują nad osiągnięciem swoich celów.
  • Samorealizacja i szkolenia – każdemu Doradcy zapewniamy profesjonalne szkolenia produktowo-techniczne. Może liczyć na wsparcie na każdym etapie rozwoju! 
  • Doceniamy Twoje sukcesy – realizacja Twoich celów bezpośrednio przekłada się na sukces całej firmy dlatego możesz liczyć na premie i docenienie. 
  • Wysokie wynagrodzenie – z pewnością wpływa na satysfakcję z wykonywanej pracy. W Columbus Elite już w pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6000 zł!
  • Twoja praca ma znaczenie – masz świadomość, że zmieniasz świat!

Chcesz poznać opinie na temat pracy w Columbus Elite? Odwiedź nasz kanał na YouTube i przekonaj się jak wygląda kariera w naszej firmie! 

Columbus Elite zatrudnia setki przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia propagują energię prosto ze słońca. Zadaniem agenta sprzedaży jest dotarcie do Klienta i przedstawienie mu korzyści płynących z instalacji paneli fotowoltaicznych. Sprzedaż , negocjacje i dostosowanie oferty do Klienta to główne zadania handlowca.

Twój cel na ten rok to zmiana miejsca pracy? Warto mieć pracę którą umożliwia Ci rozwój i realizację zawodowych celów! Uzupełnij formularz i zacznij pracę, która da Ci satysfakcję!

Dołącz do nas na facebooku!