Przejdź do treści
Blog.
ekotransformacja

Ekotransformacja – dla obecnych i przyszłych pokoleń

Nasze osobiste wybory dotyczące stylu życia mają duże znaczenie w kontekście kryzysu klimatycznego. Często nie zdajemy sobie sprawy, że to co robimy dla naszej planety zmienia nas, ale także innych! Ekotransformacja nabrała i napiera tempo dzięki rozwojowi OZE. 

Zmiany klimatu to globalny problem, wymagający globalnych  działań i rozwiązań. Dlatego obywatele, władze lokalne i krajowe, korporacje, przedsiębiorstwa powinny się w nie zaangażować. Po uwolnieniu do atmosfery, gazy cieplarniane pozostają w niej przez setki a nawet tysiące lat. Oznacza to, że nasze codzienne wybory, będą miały wpływ na kolejne pokolenia i przyszłość naszej planety.

Fotowoltaika a ekotransformacja 

Często możemy zauważyć, że w danym regionie występuje nagromadzenie domów z zainstalowaną fotowoltaiką. Jaki jest tego powód? Czy dany teren jest wyjątkowo sprzyjający pozyskiwaniu energii ze słońca? Niekoniecznie. Kilka lat temu, fotowoltaika była nowością technologiczną która wzbudzała zainteresowanie i ciekawość. Nie każdy wiedział co tak naprawdę daje nam własna instalacja. Gdy ktoś z jego otoczenia zdecydował się na panele, był źródłem informacji. Osoby które posiadają fotowoltaikę jednocześnie ułatwiają wybór OZE innym. Realne korzyści z ekoenergetycznych źródeł, przedstawione przez sąsiada, rodzinę czy znajomych są wiarygodne dla społeczeństwa. Dlatego posiadacze własnych mikroinstalacji mogą cieszyć się niezależnością energetyczną ale także poczucie siły – ich decyzja o wybraniu OZE oddziałuje na innych. Ekotransformacja nabiera tempo, czego dowodem jest rozwój i rosnące zainteresowanie fotowoltaiką i innych technologii pozwalających na czerpanie energii z OZE. 

Twoje zaangażowanie ma znaczenie

Większość osób martwi się klimatem, jednak ma poczucie, że niewiele może zmienić. Czuje się bezradnym wobec zmian klimatycznych. Bez względu na nasza pozycję w społeczeństwie problemy związane z klimatem nie zostaną rozwiązane dopóki wystarczająca liczba ludzi nie zmobilizuje się do podjęcia działań!  Zbiorowa skuteczność polega właśnie na tym, że jednoczy nas wspólna idea. Jako społeczeństwo możemy coś zmienić, nasze działania się sumują. Działając w pojedynkę ciężko zmienić świat, w Columbus Elite udowadniamy, że każda jednostka działająca w naszym zespole realnie wpływa na ekotransformację. 

Ekotransfomacja i zobowiązania klimatyczne 

Naszą misją jako Columbus Elite od samego początku jest troska o środowisko. Podpisując Kartę Zielonej Transformacji zobowiązaliśmy się dołożyć wszelkich starań by odpowiedzialnie dążyć do ratowania planety. 

Columbus Elite to organizacja skupiająca setki współpracowników którzy pracują nad jednym celem – zieloną rewolucją. Łączą nas te same wartości #thinkpower #thinkpeople, wiemy że nasza praca na rzecz środowiska i propagowania zielonej energii z OZE może mieć wpływ na przyszłe pokolenia. 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prowadzimy rekrutacje na stanowisko Doradcy Handlowego na terenie całej Polski. Nie wymagamy doświadczenia w branży OZE, jeśli miałeś już do czynienia ze sprzedażą to świetnie! Jeśli nie, wszystkiego Cię nauczymy. W Columbus Elite dajemy szansę każdemu, bo wiemy że zgrany i zaangażowany zespół to klucz do sukcesu całej firmy! Oprócz szkoleń i możliwości rozwoju, możesz cieszyć się naprawdę dobrymi zarobkami. Już w pierwszym miesiącu Twoje wynagrodzenie może wynieść nawet 60000 zł. Oprócz tego gwarantujemy premie i udział w prestiżowych wydarzeniach. Uzupełnij formularz i stań się częścią największej sieci sprzedażowej branży OZE w Polsce. 

Odwiedź nas na facebooku!

Chcesz poznać nas lepiej? Poznaj opinię na temat pracy w Columbus Elite na  Youtube.