Przejdź do treści
Blog.
praca w columbus elite

Zacznij spełniać się zawodowo!

Ciągle powtarzasz sobie, że czas na zmiany ale nadal tkwisz w tym samym miejscu? Chcesz się rozwijać ale możesz znaleźć pracy która Ci to umożliwi? Szukasz miejsca w którym możesz być sobą? Nie wierzysz już że istnieje praca która zagwarantuje Ci naprawdę dobre zarobki i satysfakcję? Dołącz do Columbus Elite i zacznij spełniać się zawodowo!

Columbus Elite to miejsce dla każdego komu zależy na rozwoju

W ciągu dwóch lat zbudowaliśmy największą sieć sprzedażową branży OZE w Polsce. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a naszym Doradcom Energetyczym zapewniamy przede wszystkim najlepsze warunki do rozwoju. Wiemy, że o sukcesie Columbus Elite decyduje każdy, kto tworzy naszą organizację. Dlatego zależy nam by każdy z naszych partnerów i współpracowników wiedział, że jest w odpowiednim miejscu. Wysokie zarobki, system premiowy, dostęp do szkoleń, wyjazdy, konferencje, programy motywacyjne… to wszystko pozwala na poczucie satysfakcji z wykonywanej pracy. Wiemy, że odpowiednia motywacja  jest kluczem do sukcesu jednostki jak i całej firmy!

Twoja praca zmienia świat

Pracując w Columbus Elite nie tylko masz szansę zmienić swoje życie, stać się niezależnym finansowo i spełniać swoje marzenia. Pracując z nami pomagasz obniżyć rachunki za prąd i stać się niezależnym energetycznie naszym Klientom. Naszą misją od samego początku jest troska o środowisko. Propagując zieloną energię nadajemy tempa ekotransformacji. Wiemy jak sukcesywnie prowadzić rentowny biznes i jednocześnie przyczyniać się do poprawy stanowiska. 

Pracuj z najlepszymi

W Columbus Elite najważniejszymi wartościami jest działanie w myśl zasad  #thinkpower i #thinkpeople. Z nami możesz realizować swoją karierę przy wsparciu lidera sprzedaży z branży odnawialnych źródeł energii. 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwości jakie oferuje Ci Columbus Elite. Masz doświadczenie w sprzedaży? To świetnie! Jeśli nie pracowałeś wcześniej w handlu nie skreśla to Twoich szans na karierę w naszej firmie. Nasi specjaliści przekażą Ci niezbędną wiedzę produktowo-sprzedażową.

Odwiedź nas na facebooku.