Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Columbus Elite w Nowym Roku!

Początek roku to moment w którym towarzyszy nam największa motywacja do zmian. Mogą one dotyczyć wszelkich aspektów naszego życia. Często planujemy zmianę pracy, rozwój kariery, osiągnięcie wysokich zarobków. W Columbus Elite wiemy, że ciężka praca i wytrwałość w realizacji planów to klucz do sukcesu.

Nowy Rok rozpoczęliśmy konferancją, na która zjechało się prawie 400 Doradców Energetycznych Columbus Elite. Spotkaliśmy się w Łodzi by podzielić się doświadczeniami, ambicjami oraz świętować sukcesy. Miniony rok był dla nas pełen wyzwań, udało nam się przekroczyć 100 MW mocy zainstalowanej w OZE. W nasze ręce trafiło także wiele nagród i wyróżnień. Podsumowanie 2021 roku można przeczytać na naszym wcześniejszym blogu. Zachęcamy także do obejrzenia wideo na naszym kanale youtube

Nie zwalniamy tempa!

Columbus Elite to organizacja skupiająca ambitne osoby, które wiedzą że sukces jest możliwy dzięki konsekwentnym realizowaniu swoich celów. Podczas konferencji która miała miejsce w 2 stycznia, często można było usłyszeć że to właśnie konsekwencja pozwoliła naszym topowym agentom sprzedaży na spełnienie marzeń. Jednak żaden z nich nie zwalnia tempa, wręcz przeciwnie! Stawiają sobie oni coraz większe wyzwania. To właśnie wyróżnia Columbus Elite od reszty. Zawsze jesteśmy o krok przed innymi, a tam gdzie większość widzi przeszkodę, my widzimy szansę. Dlatego w ciągu dwóch lat, udało nam się zbudować największą sieć sprzedażową branży OZE w Polsce. 

Dzięki Columbus Elite każdy może stać się niezależny energetycznie

Ten rok przynosi nam wiele zmian. Jesteśmy na nie gotowi! Wiele osób twierdzi, że boom na fotowoltaikę się kończy. Czy to prawda? Ceny prądu wzrosną prawie dwukrotnie, zapowiedziano także podwyżki gazu. OZE staje się więc jedynym rozwiązaniem. To dzięki ekoenergetycznym rozwiązaniu każdy może obniżyć swoje rachunki do minimum. Skąd popularność takich rozwiązań jak fotowoltaika? Odpowiedź jest prosta – bo to się opłaca. Coraz większa liczba naszego społeczeństwa decyduje się  na pozyskiwanie energii z odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu nie muszą martwić się stale rosnącymi cenami prądu. 

Szukasz sposobu by obniżyć swoje rachunki za prąd? Skontaktuj się z nami. Doradcy Energetyczni Columbus Elite podczas rozmowy, pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.