Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Osiągnij sukces z Columbus Elite 

Praca w branży OZE daje wiele możliwości. To właśnie globalny sektor fotowoltaiki zatrudnia obecnie największą liczbę osób. W Columbus Elite stawiamy na rozwój naszych Doradców. Dzięki temu mogą oni budować swoją karierę zawodową w atmosferze wzajemnego wsparcia. 

Nasza Spółka powstała  ponad dwa lata temu. Od tego czasu udało nam się zająć niewątpliwie wysoką pozycję na polskim rynku OZE. Dziś jesteśmy największą siecią sprzedażową tej branży w Polsce. 

Dołącz do naszego zespołu!

Skoro rośnie popyt na ekoenergetyczne rozwiązania, nic dziwnego, że rośnie również zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie.

W Columbus Elite prowadzimy rekrutacje na stanowisko Doradcy Energetycznego na terenie całej Polski. Aby do nas dołączyć nie musisz posiadać doświadczenia w branży sprzedaży, choć będzie ono mile widziane. Tym co jest dla nas istotnie ważne jest Twoje zaangażowanie i chęć rozwoju. W związku z tym, zapewnimy Ci wszystkie najlepsze narzędzia do pracy. Nasz zespół specjalistów nauczy Cię jak przeprowadzić prezentację by utorować sobie drogę do sprzedażowego sukcesu. W pierwszym miesiącu możesz zarobić nawet 6 000 zł, a Twoje dalsze wynagrodzenie oraz premie zależą od Ciebie. 

Doradca Energetyczny Columbus Elite 

Praca przedstawiciela handlowego to bardzo wymagające zajęcie. Może to być idealna droga do osiągnięcia zawodowego sukcesu i niezależności finansowej, jednak nie dla wszystkich. Sprzedawca musi umieć przekonać Klienta do zakupu danego produktu czy rozwiązania, dlatego ważne jest by posiadał umiejętności miękkie i łatwość w nawiązywaniu i budowaniu relacji.  

W zawodzie handlowca z pewnością ważne są umiejętności miękkie. Cechujesz się otwartością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów? Zależy Ci na rozwoju i jesteś wytrwały na drodze do osiągania zawodowych celów? Columbus Elite to miejsce dla Ciebie!

Odwiedź nas na Youtube. Poznaj historie naszych Doradców którzy w Columbus Elite zbudowali swoje zawodowe sukcesy. Poznaj opinie na temat pracy w fotowoltaice!

Zapraszamy na nasz profil  Facebooku!

Chcesz stać się częścią naszej organizacji? Nie czekaj! Uzupełnij formularz kontaktowy.