Przejdź do treści
Blog.
columbus elite

Nowy rok, nowa praca?

Nowy rok, nowy/a JA. Zakończenie roku jest idealnym czasem na podsumowania swoich działań zarówno życiowych jak i zawodowych. Coroczne postanowienia stają się idealnym momentem do weryfikacji zrealizowanych celów, utworzenia i nadania nowych przecinek sprawdzenia czy aby na pewno stare zostały zrealizowane.

Nowy rok a nasze postanowienia

Niestety życie pisze różne scenariusze, najlepszym tego przykładem mogą być siłownie i kluby fitness. Już w okolicach marca świecą pustkami. Niestety przyzwyczajenia i nawyki które są nam dobrze znane wracają na wcześniejszy tor, a z noworocznych postanowień zostaje jedynie karnet w szufladzie, kompletny sportowy strój  i dobre chęci. Dlatego tak ważna jest motywacja! Gzie jej szukać?

Zmiana pracy 

Ciągłe powtarzanie sobie: “Chcę zmienić pracę”, “Chcę więcej zarabiać”, “Chcę czegoś nowego”? Zacznij  od przemyśleń – Czego właściwie oczekuje? Co chciałbym zmienić? W jaki sposób mogę to zrobić?

Wyżej wymienione pytania są tylko częścią dużego złożonego procesu, jednakże to właśnie pierwsze kroki są w zasadzie tymi najtrudniejszymi i najważniejszymi!

Dołącz do Columbus Elite!

W Columbus Elite najważniejszymi wartościami jest działanie w myśl zasad  #thinkpower i #thinkpeople. Z nami możesz realizować swoją karierę przy wsparciu lidera sprzedaży z branży odnawialnych źródeł energii.  Praca jako Doradca Energetyczny przeniesie Twoje postanowienia w zupełnie inny wymiar.

W Columbus Elite wiemy że motywacja do działania jest jednym z najważniejszych i niezbędnych elementów do wzrostu efektywności pracy. Wzajemne wsparcie i doświadczenie w branży OZE pomaga w osiągnięciu wcześniej ustalonych wyzwań. 

Środowisko pracy pełne zaufania, motywacji oraz wsparcia.  Ponadto już w pierwszym miesiącu pracy możesz zarobić nawet 6 000 zł. Nie musisz mieć doświadczenia w branży związanej z OZE, wszystkiego Cię nauczymy. Dzielenie się wiedzą pozwala odpowiednio motywować i inspirować każdego pracownika do jeszcze lepszych wyników. Jako Doradca Energetyczny w Columbus Elite posiadasz również ciągły dostęp do wielu szkoleń. Mogą być one dodatkowym motorem napędowym do rozwoju Twojej kariery. 

Koniec roku to dobry moment, aby poddać się refleksji i pomyśleć nad możliwościami które daje Columbus Elite. To od Ciebie zależy jak rozpoczniesz swój 2022 rok. Wejdź w przyszłość z Columbus Elite, wejdź do świata OZE z najlepszą i nagradzaną wielokrotnie spółką działającą na Polskim rynku. #thinkpower #thinkpeople

Dołącz do nas! Uzupełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą. W Columbus Elite zależy nam na rozwoju naszych zespołów. Dlatego ważne by kandydat na stanowisko Doradcy Energetycznego cechował się zaangażowaniem i chęcią poszerzania swoich umiejętności. 

Odwiedź nas na facebooku.