Przejdź do treści
Blog.
columbus elite wyniki

Ponad 100 MW mocy zainstalowanej w OZE!

Zgodnie z opublikowanym 13 grudnia raportem Grupy Kapitałowej Columbus, Spółka Columbus Elite dostarczyła zieloną energię do ponad 22 500 tys. Klientów a  całkowita moc zainstalowana w OZE od początku działalności przekroczyła 103,600 kwp. 

Nie zwalniamy tempa

Stale utrzymujemy tempo rozwoju, dlatego możemy mówić o sukcesie! W ciągu dwóch lat odnotowujemy wzrost mocy zainstalowanej w domowych instalacjach fotowoltaicznych, a nasi Klienci mogą cieszyć się niezależnością od zewnętrznych dostawców energii i rosnących rachunków za prąd.

Jak powiedział Prezes Spółki Paweł Bednarek podczas debaty poświęconej przyszłości energetyki w Polsce:

Jako Grupa Kapitałowa Columbus możemy być dumni z segmentu fotowoltaiki w Polsce. Dzisiaj pod kątem przyrostu nowych mocy jesteśmy numerem 4 w Europie. Oczywiście nie byłoby to możliwe gdyby nie transformacja społeczna mająca od kilku lat ma miejsce w naszym kraju. Dzisiaj w Polsce mamy ponad 700 tys. prosumentów czyli osób które w swoich gospodarstwach domowych korzystają z instalacji fotowoltaicznych które – co bardzo ważne – zostały sfinansowane w znacznej części z prywatnego polskiego kapitału.

Columbus Elite na drodze do ekotransformacji 

Ten rok był dla naszej Spółki czasem wyzwań i wielu sukcesów. Oprócz rosnącej liczby zainstalowanych instalacji fotowoltaicznych i zadowolonych Klientów, zostaliśmy nagrodzeni w wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami.  

Nasze zespoły i Eksperci OZE poprzez popularyzację ekoenergetycznych rozwiązań dla domów przyczyniają się do energetycznej rewolucji. Wierzymy, że zachodzące zmiany i rosnąca popularność OZE pozwoli nam budować lepszą przyszłość dla kolejnych pokoleń.

To nasz wspólny sukces! Dziękujemy!

W Columbus Elite wierzymy, że sukces jest zasługą każdej jednostki która tworzy naszą organizację. Dlatego staramy się zapewniać naszym partnerom i współpracownikom najlepsze z możliwych warunki do rozwoju.  

Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanym raportem Grupy Kapitałowej Columbus Energy dostępnym pod linkiem.

Odwiedź nas na facebooku!